Aizvērt

Rudbāržiem – Viasat talantu atbalsts

2016. gada 2. februārī, 14:38
Raksta autors: Dina Poriņa
Rudbāržiem – Viasat talantu atbalsts
Foto: Viasat arhīvs
Rudbāržu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs no a/s Viasat saņems 265 eiro, lai iegādātos inventāru, kas palīdzētu attīstīt bērnu talantus.

Tā ir viena no piecām mācību iestādēm Latvijā, kurām Viasat darbinieki savā talantu pasākumā jeb Mīļumvakarā saziedoja dažādas summas – kopā ap 2000 eiro. Palīdzību vēl saņems Salas vidusskola, Tukuma bērnudārzs Vālodzīte, Rīgas 66. pirmsskolas izglītības iestāde un Rīgas Valsts vācu ģimnāzija.

Talants jāatbalsta jau skolā – ar šādu vadmotīvu Mīļumvakarā piecos degsmes un azarta pilnos priekšnesumos uzņēmuma darbinieki rādījuši savus talantus un pirms tam bija izvēlējušies, kurai skolai nodos ziedojumus. Uzstāšanos vērtējusi žūrija, katram piešķirot naudas balvu, ziedot varējis arī ikviens vakara dalībnieks.

Rudbāržu labā uzstāties izlēmuši astoņi cilvēki no Viasat papildpārdošanas komandas: Antra Broņka, Ernests Ābiķis, Kristofers Dimitročenko, Evija Joce, Sandra Ratmeistere, Klinta Vilkāja, Aiga Miezīte, Zane Sterķe. Viņi skaidro: „Kā īsta komanda startējām kopā. Populāras dziesmas melodijai paši sarakstījām tekstu par Viasat vērtībām un prieku šeit strādāt. Mēs dziedam par pozitīvismu un draudzību un gribam to nodot tālāk. Rudbāržu internātpamatskolā-rehabilitācijas centrā mācās bērni ar īpašām vajadzībām. Vēlējāmies palīdzēt tiem, kuriem ir veselības problēmas, lai viņu ikdienu darītu krāsaināku.”
Pasākumā piedalījušies arī trīs skolas pārstāvji, tostarp direktore Dace Mickus, nospriests, ka rudbāržnieki saņems galda spēles, ko drīzumā atvedīs Viasat darbinieki.
 

Attēlā:

Viasat papildpārdošanas komanda, kas uzstājās uzņēmuma talantu pasākumā Mīļumvakars, Rudbāržu internātpamatskolai nopelnījusi 100 eiro no žūrijas un 165 eiro no skatītājiem.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi