Aizvērt

Karti, globusu vai videokameru?

2016. gada 11. februārī, 14:47
Raksta autors: Vija Zariņa
Karti, globusu vai videokameru?
Foto: Aivars Vētrājs
Līdztekus citiem arī Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas skolēnu vecāki aktīvi iesaistījušies veikala Maxima organizētajā programmā Savai skolai.

Pagaidām ap 1500

 

No 2. novembra līdz 7. februārim veikalos Maxima par katriem iztērētajiem septiņiem eiro varēja saņemt vienu programmas Savai skolai uzlīmi, ielīmēt to īpašā grāmatiņā (vieta 50 uzlīmēm), kas līdz 14. februārim jāiemet vai nu programmas kastē veikalā, vai jānogādā skolā. Atkarībā no tā, cik uzlīmīšu būs sakrājusi katra reģistrētā izglītības iestāde, tā var izvēlēties preces: sporta inventāru, tehniku, interaktīvos mācību materiālus, kancelejas piederumus un spēles. Līdz 13. martam skolai jāziņo, cik sakrāts, un pasūtījums jāaktualizē. Ja vecāki, pedagogi vai citi atbalstītāji būs uzlīmes metuši veikala kastē, tās tiks pieskaitītas skolā savāktajām. Maijā organizatori sola pasūtīto skolai nogādāt. 

„Sākums bija piņķerīgs,” smejas Alternatīvās skolas direktore Lorita Dermane. „Atradu uz skolu atsūtīto programmas kasti, kur iemest aizpildītās grāmatiņas, un kopā ar remontstrādnieku mēģinājām to salikt. Kaut kur noklīda katalogs. Skola nav mārketinga poligons, tāpēc tā īsti uzmanību pievērsām tikai tad, kad vecāki aizpildītās grāmatiņas sāka sūtīt uz skolu.”

Šefību pār uzlīmīšu vākšanu uzņēmusies direktores vietniece Sandra Poriņa. Viņa atzīst, ka šāda programma ir kas nebijis un vecāki iesaistījušies pārsteidzoši aktīvi: „Iespējams, citas skolas vispirms izdomāja, ko vēlas, un tad krāja. Mums būs otrādi. Līdz šim (saruna notika 10. februārī) mums ir aptuveni 50 grāmatiņu, tas nozīmē ap 1500 uzlīmju.”

 

Visčaklākie – 2. klases vecāki

 

S.Poriņa smaida, ka skolu kopīgajos pasākumos kolēģi izprašņājuši viens otru: „Vai uzlīmes nepaliek pāri?” Bet kurš dos otram, ja pats var ko iegādāties?
Direktore akcentē: mazajām skolām pagrūti tikt pie lielām precēm. Piemēram, interaktīvajai tāfelei jāsakrāj 36 000 uzlīmju. Nelielajai Padures filiālei diez vai izdošoties iegūt vairāk par grozu, kurā uzglabāt bumbas.

Vieni no cītīgākajiem uzlīmīšu krājējiem Alternatīvajā sākumskolā bijuši 2.a un 2.b klases bērnu vecāki. Piemēram, Toma Liņķa tētis sarūpējis 16 grāmatiņas, Una Lorberga ar vecmāmiņu sakrājusi četras, vairākas atnesusi arī Elīna Lelde Tūbele.

Veikala Maxima komunikācijas vadītājs Jānis Beseris informēja, ka Alsungas novadā programmai reģistrējušās divas, Kuldīgas – astoņas, bet Skrundas novadā trīs izglītības iestādes: „Veikalos atstāts samērā maz uzlīmju, lielākoties vecāki izvēlējušies tās nogādāt skolā.”

 

Attēlā:

Ko izvēlēties par sakrātajām veikala Maxima uzlīmēm? Kartes, globusus vai videokameru? Ar 2. klases skolēniem apspriežas Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas direktore Lorita Dermane.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi