Aizvērt

Balsis skan labi

2016. gada 4. martā, 20:01
Raksta autors: Vija Zariņa
Balsis skan labi
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas novada vokālajā konkursā Balsis 2016 ceļazīmi uz reģiona skati ieguvuši 2. vidusskolas ansamblis Kuldīgas liesmiņas un Centra vidusskolas sākumskolas bērnu ansamblis.

„Kā atzina žūrija, kolektīvu sniegums ir stabils un pēdējos gados līmenis audzis,” kopīgo tendenci iezīmēja mūzikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Dagnija Šteinberga.
Konkurss ir tā reize, kad ikvienam ansamblim jāparāda savas prasmes, bet vērtētāji – koru virsdiriģents Eduards Grāvītis, mūzikas pedagoģes Stella Pavloviča un Daina Lancmane-Megne – par dzirdēto un redzēto lika punktus. Šīgada prasība: izpildīt vienu sava novada tautas dziesmu unisonā (vienbalsīgi) un a capella (bez pavadījuma). Otra dziesma – pēc izpildītāju izvēles.
Kolektīvi vērtēti trīs vecuma grupās. Jaunākajā visvairāk punktu ieguva Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) 4. klases ansamblis (1. pakāpe, skolotāja Ligita Brauna), otrais – Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 1.–4. klašu ansamblis (1. pakāpe, Iveta Vīksne), trešais – Kuldīgas 2. vidusskolas 1.–4. klašu ansamblis (2. pakāpe, Jana Paipa).
Pamatskolu vērtējumā: pirmais – 2. vidusskolas ansamblis Kuldīgas liesmiņas (augstākais vērtējums, J.Paipa), otrais – 2. vidusskolas 5.–9. klašu ansamblis (1. pakāpe, J.Paipa), trešais – Kuldīgas pamatskolas 5.–9. klašu ansamblis (1. pakāpe, Ļubova Pirtniece). Vidusskolu grupā piedalījās tikai viens kolektīvs – KCV 12. klases ansamblis (1. pakāpe, D.Šteinberga).
Kuldīgas liesmiņas var sveikt arī kā Liepājā rīkotā konkursa Pērļu lietus uzvarētājas. Šis pasākums pulcēja 28 ansambļus un 49 solistus no visas Latvijas, dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija, tai skaitā dziedātāji Uģis Roze un Ivo Fomins.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi