Aizvērt

Sākušās skolēnu brīvdienas

2016. gada 11. martā, 14:56
Raksta autors: Vija Zariņa
Sākušās skolēnu brīvdienas
Foto: Modris Rubenis
Skolās šodien sāka brīvlaiks, vienīgi 12. klasēm būs centralizētais valsts pārbaudījums svešvalodā. Bet pedagogiem šonedēļ notiek semināri un konferences.

Kuldīgas 2. vidusskolas 8.a klases puiši stāsta, ka pavasara brīvdienas ir vienas no gaidītākajām – tad atliek laiks tam, kam nepietiek darbdienās. Sarmim Kraftam, Gintam Andrim Kristapsonam un Rihardam Ķeķim plānoti sporta skolas basketbola treniņi pie Gunta Jankovska. Klāvs Kalniņš saka: izgulēsies, satiks draugus un palīdzēs vecākiem saimniecībā, kaut arī tur tie neesot mīļākie darbi. Līdzīgi brīvdienas grasās pavadīt Markuss Dinsbergs un Aivis Padrevics: „Pastaigāšos svaigā gaisā, tusēšu ar draugiem. Gulēt varēs vismaz līdz desmitiem rītā, skolas laikā jāceļas pusastoņos. Varēs arī vēlāk iet gulēt.” Niks Kalns grib izbraukt ar savu 50 cm3 motociklu, vecāki arī rosinot kopā paceļot: „Vēl nezinu, uz kurieni, bet parasti aizbraucam uz kādu pilsētu, pastaigājam, paēdam kafejnīcā. Ziemassvētku brīvdienās bijām Rīgā.” Arī Renārs Gotovskis dosies uz galvaspilsētu ciemos pie brālēna.

6.b klases audzinātāja Ilze Kudiņa apliecina, ka brīvdienas bērniem ir prieks un atpūta, taču vecākiem tās uzliek papildu rūpes par atvases brīvo laiku. To apstiprina arī 1.b klases audzinātāja Anita Ozoliņa: „Liela daļa vecāku strādā, un tad tiek izmantoti visi varianti: mazos pieskata lielākie brāļi vai māsas, vecvecāki, krustmātes.”

Direktore Ruta Karloviča uzsver – skolotājiem brīvdienu nedēļa būšot visai aizņemta: „Notiek semināri un konferences, liela daļa Kuldīgā, bet vairāki skolotāji arī brauc uz Rīgu.”

Divpadsmitklasniekiem 16. martā pirmais centralizētais eksāmens būs svešvaloda. Viņiem brīvdienas pārceltas uz nākamo nedēļu no 21. līdz 24. martam.

 

Attēlā:

Arī Kuldīgas 2. vidusskolas 8.a klases  puišiem sākušās pavasara brīvdienas.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi