Aizvērt

Kuldīgas 2. vsk. 12.klase: brīvprātīgie ar tiesībām

2016. gada 18. martā, 16:26
Raksta autors: Vija Zariņa
Kuldīgas 2. vsk. 12.klase: brīvprātīgie ar tiesībām
Foto: Modris Rubenis
Kuldīgas 2. vidusskolā gandrīz visi topošie absolventi ieguvuši autovadītāja apliecību un kaut reizi pastrādājuši brīvprātīgo darbu.

„Manējie ir mērķtiecīgi,” saka klases audzinātāja un angļu valoda skolotāja Laila Meirupska. „To apliecina arī tas, ka viņiem gandrīz visiem jau ir vai tūlīt būs autovadītāja tiesības. Skolā notiek kursi, un par teorijas mācībām nav jāmaksā, ir elastīgs stundu grafiks attiecībā uz braukšanas nodarbībām un eksāmeniem. Kad būšu sirmmāmuliņa ar iepirkumu somām, ceru, ka neviens nepabrauks garām, bet mani pavizinās,” viņa joko.
L.Meirupska uzsver, ka šī klase daudz piedalījusies brīvprātīgo darbā. Kāds vairāk, cits mazāk, bet visi ir palīdzējuši fizioterapeitei Nadijai Strazdiņai organizēt speciālās bērnu sporta olimpiādes un bočias sacensības. Tuvākās ieplānotas 2. un 3. aprīlī, kad Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notiks kārtējās starptautiskās sacensības. Tur atkal neiztiks bez divpadsmito palīdzības.

Vairāk lasiet 16. marta Kurzemniekā nr.32 tepat, sadaļā Drukātā avīze!

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi