Aizvērt

Pulciņi rāda, ko māk

2016. gada 13. maijā, 15:09
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Pulciņi rāda, ko māk
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra (BJC) pasākumā Cita spēle 43 interešu izglītības pulciņu dalībnieki prezentēja šogad paveikto.

Kuldīgas novadā šajā mācību gadā darbojušies 166 pulciņi. Iespēja sevi parādīt tika piedāvāta visiem, bet īpaši bija aicināti tie 64 pulciņi, kuri nav piedalījušies skatēs, konkursos vai citur. Prezentācijas veidu katrs varēja izvēlēties, tādēļ bija apskatāmi plakāti, kokgrebumu un citu bērnu darinājumu izstāde, varēja noklausīties dziesmas, redzēt pašu izveidotās mājas lapas, teātra iestudējumus, sportā nopelnītos kausus u.tml. Daļa pulciņu sevi parādīs līdz mācību gada beigām dažādos pasākumos, bet septiņi savu veikumu vēl nav demonstrējuši.

Šogad prezentācijas netika vērtētas. „Kā varam salīdzināt, vai karote izgrebta tikpat labi, cik nodziedāta dziesma?” retoriski vaicā BJC direktore Inese Astaševska. „Svarīgi vienam otru redzēt, saprast, kas pulciņā noticis, ka bērni darbojušies un kaut ko guvuši. Daudzi pulciņi pasākumos aktīvi nepiedalās, un šī ir reize, kad redzēt, ko tie dara. Tā ir arī pieredzes apmaiņa, kurā gan bērni, gan skolotāji redz citu paveikto.”

Domājot par nākamo mācību gadu, ir sagatavoti un domē izvērtēšanai iesniegti ierosinājumi, kā turpmāk interešu izglītību veidot un piešķirt stundām finansējumu. Plānots, ka līdz jūnija vidum tie tiks apstiprināti. Vasarā seminārā interesenti varēs ar kritērijiem iepazīties.

 

Attēlā:

Roberts Tūbelis, Matīss Simsons un Kalvis Mednieks no Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas rāda savu veikumu skolotājas Lailas Zudānes vadītajā pulciņā „Lego” sensors.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi