Aizvērt

Sportiskā klase dodas brīvdienās

2016. gada 2. jūnijā, 15:19
Raksta autors: Vija Zariņa
Sportiskā klase dodas brīvdienās
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 3.a klasei viss mācību gads bijis īpašs – tā piedalījās projektā Sporto visa klase, iekļūstot finālistu skaitā.

Nu jau nākamie ceturtklasnieki apliecināja, ka sportot viņiem patīk un rudenī viņi ar lielu prieku atgriezīsies skolā, lai iesākto turpinātu.

 

Summē punktus

Šī skola pirmo gadu piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas projektā Sporto visa klase, kur papildus divām sporta stundām notika vēl trīs, viena no tām peldēšana, kad trešklasnieki reizi nedēļā brauca uz Ventspils baseinu.

Aprīlis un maijs aizvadīts, piedaloties tautas bumbas turnīrā, kur kuldīdznieki sacentās ar vēl 42 projekta klasēm.

Apakšgrupas turnīrā Saldū mūsējie izcīnīja 2. vietu – pavisam maz pietrūka līdz pirmajai. Taču projektā tiek vērtētas ne vien uzvaras sporta zālē, bet arī klases rezultāti latviešu valodas un matemātikas diagnosticējošajā darbā, katrai jāpaveic arī kāds labs darbs. Saskaitot visas pozīcijas, kuldīdznieki ieguva tiesības piedalīties beigu sacīkstēs Jelgavas olimpiskajā centrā. No sešiem finālistiem viņi palika piektie, bet arī tas ir ļoti labs rezultāts.

Uz finālu bērniem līdzi devās audzinātāja Lāsma Balode, sporta skolotāji Līga Zeidaka un Arvīds Šefanovskis. Īpašas sacīkstes šautriņu mešanā bija skolotājiem, bērni piedalījās stafetē, kā arī zināšanu konkursā par olimpiskajām spēlēm. Katrs audzēknis no 30 jautājumiem bija sagatavojis divus, savukārt komandas kapteinim Intam Brēdiķim bija jāzina visi.

 

„Tas dod tikai labu”

Sacensības rada prieku un azartu, tomēr galvenais ieguvums ir katra bērna attīstība. L.Balode: „Papildu sporta stundas dod tikai labu. Bērni kļuvuši dzīvespriecīgāki, draudzīgāki. Man nav iespēju salīdzināt, tomēr domāju, ka arī uz mācību sasniegumiem kustības atstāj pozitīvu iespaidu. Es ar saviem audzēkņiem lepojos un esmu pateicīga vecākiem par atbalstu.”

Klases sporta skolotāja Dzintra Freimane: „Katrā klasē ir bērni, kuriem sports nav mīļākais mācību priekšmets, bet tieši šo bērnu individuālā izaugsme bija vislielākā, un par to ļoti priecājos. Gribu uzteikt arī klases audzinātājas pienesumu.”

 

 

Attēlā:

Projekta Sporto visa klase dalībnieki – Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 3.a klase un audzinātāja Lāsma Balode – pēdējā mācību dienā dodas izbraukumā ar vilcieniņu Ludis.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi