Aizvērt

Cildina labākos

2016. gada 9. jūnijā, 15:45
Raksta autors: Vija Zariņa
Cildina labākos
Foto: Aivars Vētrājs
Gan Alsungas, gan Skrundas novadā aizvadītajā nedēļā uz svinīgu godināšanu bija aicināti labākie skolēni un viņu vecāki.

Alsungas domes priekšsēdis Aivars Sokolovskis bija ielūdzis skolēnus, viņu vecākus un skolotājus, lai pateiktos par aizvadītā gada sasniegumiem mācību priekšmetu un starpnovadu olimpiādēs, konkursos un sacensībās.

Bērniem tika pašvaldības sarūpētās naudas balvas, vecākiem – ziedi, bet visus priecēja mūzikas skolotājas Daces Nastevičas sveicieni un neliels cienasts.

Savukārt visi tie Alsungas vidusskolas skolēni, kuru liecībās vidējā atzīme nebija zemāka par septiņām ballēm, devās ekskursijā uz Lietuvu.

Skrundas novada domes priekšsēde Loreta Robežniece labākos skolēnus, viņu vecākus, vecvecākus un skolotājus bija aicinājusi uz Skrundas kultūras namu, kur uzstājās Kuldīgas kultūras centra vokālie ansambļi Karameles un Triumfs. Tika teikti labi vārdi, dalītas veltes, bet pēc pasākuma visi pulcējās pie spirdzinājumu galda.

 

Attēlā:

Skrundas domes priekšsēdes Loretas Robežnieces pateicību par labām un teicamām sekmēm, aktīvu dalību koncertos un 3. vietu valsts ģitārspēles konkursā saņem Skrundas mūzikas skolas audzēknis Kārlis Kristiāns Danenbergs un viņa vecāki.

 

____________________________

Apbalvotie Alsungas novadā
Elīza Šmidberga par 3. vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādē (skolotāja Inta Pētersone), Ginta Šternberga un Sintija Slavinska par uzvaru mājturības konkursā Vāģi 2016. (Laila Puķīte), E.Šmidberga par 2. vietu un Jānis Zīle par 3. vietu valsts ģitārspēles konkursā (Ainars Macpans), Daniels Gruntiņš par 2. vietu ugunsdzēsēju sporta sacensībās (treneris Vikentijs Rozgaļs).

Skrundas novadā
Annija Kliemane, Ance Timbare, Harijs Pēteris Broks, Rinalds Strazdiņš, Rojs Sergejevs, Samanta Seņko, Krista Balgalve, Anna Lankovska, Evelīna Mirbaha un Paula Zuntmane (visi Skrundas vidusskola), Sorenta Zaneriba un Adriāna Klints (Nīkrāces pamatskola), Monta Bikše, Amanda Ostrovska un Anhela Bergmane (O.Kalpaka Rudbāržu pamatskola), Kārlis Kristiāns Danenbergs, Laura Kātiņa, Dāvis Storķis (Skrundas mūzikas skola), kā arī Normunds Andžāns un Mārcis Gazdjuks (Rudbāržu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi