Aizvērt

Kuldīdznieces pagatavo īpašu sieru

2016. gada 19. jūnijā, 13:47
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Kuldīdznieces pagatavo īpašu sieru
Foto: Siera klubs
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma audzēknes Krista Kokoreviča un Annija Ance Gausmane Ventspilī ieguvušas 3. vietu konkursā Mans lepnums – mans īpašais siers, kurā no visas Latvijas sacentās 22 jaunieši.

Konkursu organizēja Siera klubs sadarbībā ar profesionālajām skolām. Kā norāda kluba prezidente Vanda Davidanova, pasākums apliecināja, ka labu sieru prot pagatavot ne tikai izcili meistari, bet arī topošie kulināri. Līdzīgs konkurss notika pērn, bet tad bija jāsien Jāņu siers. Šogad konkursanti gatavoja savu īpašo moderno sieru: pienu uzkarsēja, pievienoja recinātāju, nolēja sūkalas, balto kunkuli sajauca ar piedevām, masu lika drāniņā un noslogoja. Kuldīgas meitenes darināja svaigo sieru ar valriekstiem un ķirbju sēklām. Žūrija, kurā bija pieredzējuši pārtikas tehnologi un siera speciālisti, vērtēja, kā jaunieši savu prasmi apvienojuši ar jaunradi. Interesantākās idejas tikšot piedāvātas mājražotājiem, lai paplašinātu mīkstā un nenogatavinātā siera sortimentu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi