Aizvērt

Pelčos būvē tiltus

2016. gada 22. jūlijā, 13:30
Raksta autors: Krista Papēde
Pelčos būvē tiltus
Foto: Publicitātes foto
Vairākas identitātes, svešie un savējie, saikne ar tautību – tās ir tēmas, par kurām nedēļu Pelčos diskutēts starptautiskās jauniešu neformālās izglītības programmas Bridge It! (Pārmet tiltu!) seminārā Kopienu dalījums: mēs un viņi.

Šogad pasākumos varēja iesaistīties jaunieši no 18 līdz 28 gadiem no visām Baltijas valstīm un Krievijas ziemeļrietumu daļas. Programma cer veicināt Baltijas jūras reģiona attīstību, kopā meklējot risinājumu sociālajām problēmām un stiprinot kaimiņvalstu sadraudzību.
Vienlaikus Krievijā, Karēlijā, notika seminārs Kopienu dalījums: zaļi vai izšķērdīgi?, kur dalībnieki diskutēja par ekoloģiju un vides aizsardzību, paši vadīja darbnīcas un brīvprātīgi strādāja botāniskajā dārzā.
Kā norāda programmas koordinatore Latvijā Inga Bodnarjuka, svarīga ir arī vietējo iesaiste, tādēļ Pelču semināra laikā apmeklētas Dzīres Kuldīgā, izpētot dažādas pilsētas daļas un aptaujājot iedzīvotājus. „Priecājāmies satikt iepriekšējo gadu dalībnieces: Elīnu Šmiti, kura strādā par grāmatvedi Kuldīgas bibliotēkā, un Kitiju Fricsoni, kura strādā Pelču pagasta pārvaldē.” Abos semināros izstrādātas sociālo projektu idejas, un labākos autorus no 15. līdz  21. augustam gaida vēl viena tikšanās Igaunijas pilsētā Tartu.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi