Aizvērt

Skolas darbam gatavas

2016. gada 25. augustā, 15:58
Raksta autors: Vija Zariņa
Skolas darbam gatavas
Foto: Aivars Vētrājs
Izglītības iestāžu tīkls Kuldīgas novadā paliek nemainīgs, bet lielākais remonts šogad bijis Vārmes un Vilgāles pamatskolā.

„Vidusskolu klases piepildītas aptuveni tā, kā cerēts, arī pirmklasnieku skaits kopumā neizskatās slikti. Darbu sāk visas skolas tāpat kā iepriekš. No pašvaldības puses varam teikt paldies par paveikto,” saka Kuldīgas novada domes izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga, kura bijusi teju visās izglītības iestādēs, izņemot divus bērnudārzus.

Precīzs audzēkņu skaits būs zināms 1. septembrī, bet aptuvenos skaitļos novadā skolas gaitas sākšot gandrīz 2500 bērnu un jauniešu, no tiem 266 ir pirmklasnieki, bet 324 mācīsies 10. klasē. Diezgan piņķerīga septembrī varētu būt pedagogu algas aprēķināšana pēc jaunā modeļa, atzīst domes izpilddirektore.

Remonts bijis gandrīz visur. Bet pamatīgākās pārmaiņas skārušas Vārmes pamatskolu, kur tiek labota un pārkrāsota fasāde. Vēl pēdējie darbi rit pagalmā, plānota arī apzaļumošana, ko būvnieki solījuši pabeigt līdz 1. septembrim, saka Vārmes pamatskolas direktore Daiga Lapčinska. Pie Vilgāles pamatskolas jau jūnijā nostiprināta terase, to tagad droši var izmantot kā galveno ieeju.

I.Dambīte-Damberga: „No skolu apmeklējuma prātā uzreiz nāk nesen iegādātie modernie soli Kuldīgas ģimnāzijā un Alternatīvajā sākumskolā. Kabiles pamatskolā mūs ieinteresēja stāstījums par aizraujošo vasaras nometni, kā arī jaukā prezentācija par iepriekšējo mācību gadu.”

Šodien Kuldīgas kultūras centrā novada skolotāju saime tiekas, lai pārrunātu svarīgāko par izglītības kvalitāti un suminātu Gada skolotājas: Kuldīgas Centra vidusskolas direktores vietnieci Indru Ivetu Gaili un V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas vēstures skolotāju Guntu Upesdegli.

 

Attēlā:

Vilgāles pamatskolā mācību grāmatas jau saliktas kaudzītēs, te ir arī apvākojamā ierīce. Kuldīgas novada domes izpilddirektorei Ilzei Dambītei-Dambergai un izglītības nodaļas vadītājai Santai Duburei par paveikto stāsta skolas saimniecības pārzine Malda Zeidaka.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi