Aizvērt

Svētki, pēc kuriem nāk darbs

2016. gada 26. augustā, 16:13
Raksta autors: Vija Zariņa
Svētki, pēc kuriem nāk darbs
Foto: Aivars Vētrājs
Sirsnīgi vārdi un suminājumi sākumā, 30 meistarklases par dažādām tēmām pēc tam – tāda piektdien bija Kuldīgas novada pedagogu 8. konference.

Kultūras centrā bija aizņemtas it visas sēdvietas un sanākušos sveica domes izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure, muzikālu mirkli dāvāja saksofonistu ansamblis Līgas Aleksandras Jāvaldes vadībā.

„Skolotāji ir tie cilvēki, kuru vārdi tiek uzklausīti, viņi spēj iedvesmot jauno paaudzi būt patriotiem un atgriezties dzimtajā vietā ar savu pienesumu,” sacīja domes priekšsēde Inga Bērziņa. Viņa arī uzsvēra, ka šis laiks izglītībā ir ārkārtīgi sarežģīts, bet nozare aizvien bijusi pašvaldības uzmanības lokā. Pēc remonta durvis vērs sporta skola un baseins, mūzikas skola, bet nākotnē plānotas aptuveni četru miljonu eiro investīcijas, lai modernizētu Kuldīgas Centra un 2. vidusskolu. Seši miljoni no Eiropas Savienības fondiem jāapgūst Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam.

Gada skolotājas – Indra Iveta Gaile no Kuldīgas Centra vidusskolas un Gunta Upesdegle no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas – kolēģiem stāstīja par savu pieredzi. Tradicionālo Swedbank dāvanu – klēpjdatoru – saņēma Alternatīvās sākumskolas pedagoģe Sangrita Upeniece. Par darbam atdotajiem gadu desmitiem tika godināti pieredzes bagātie skolotāji.

Pēc tam aptuveni 30 meistardarbnīcās pilsētas izglītības iestādēs par daudzveidīgām tēmām ar kolēģiem pieredzē dalījās erudītākie nozares pārstāvji.

 

Attēlā:

Kuldīgas novada skolotāju konferencē. Priekšplānā – Kuldīgas 2. vidusskolas skolotājas Inna Rīna un Inga Liepiņa.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi