Aizvērt

Stingra, ar humoru un atvērta

2016. gada 6. oktobrī, 15:39
Raksta autors: Vija Zariņa
Stingra, ar humoru un atvērta
Foto: Aivars Vētrājs
Iniciatīvā "Iedvesmojošākais skolotājs", kas notika visā valstī, Kurzemē nosauktas divas uzvarētājas: Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) sporta skolotāja Ieva Ņečiporuka un Talsu 2. vidusskolas matemātiķe Rasma Galeniece.

KCV 10.v klases audzēkne Beāte Paula Rudzīte par audzinātāju, sporta pedagoģi un volejbola treneri konkursa pieteikumā raksta: „Tādu skolotāju kā viņa ir ļoti maz vai pat nav. Mūsu skolotāja ir paraugs, kādai jāizskatās sievietei. Un vēl tie viņas skaistie, biezie, blondie mati, nu, kā filmā Sapinušies. Protams, ne tik gari, bet tik skaisti. Viņa vienmēr ir jauka, pozitīva un priecīga, lai gan mēdz arī parādīties kāds radziņš, bet tā jau ir visiem. Viņa mūsu klasi vienmēr iedrošina uz lietām, ko mums bail darīt, vienmēr pamāca pēc kādas izdarītas kļūdas, ir kā draudzene.”

Ar audzinātāju varot runāt par visu, tomēr atceroties, ka viņa vairs nebūs tik vēlīga, ja sastrādātas muļķības. Superīga volejbola trenere, kas nevairās no skarbākas taisnības un kļūdu analīzes. 10.v klases audzēkņi uzskata:

 

iedvesmojošam skolotājam jābūt spilgtai personībai un I.Ņečiporukai piemīt stingrība, humora izjūta un sirds atvērtība.

 

Pati skolotāja gan priecājas par skolēnu atzinību, gan mulst par uzmanību: „Man patīk mans darbs, visu daru no sirds, mazāk prātoju par to, ko mainīt nevaru. Skolēnu vidū man nav mīluļu vai atstumto, jo gribu būt atklāta un taisnīga, rādīt jauniešiem, ka dzīve ir daudzveidīga, tāpēc jādzīvo aktīvi.” Ievu ne vien priecē uzvara, bet arī gaida dāvana: viedtālrunis Huawei no iniciatīvas rīkotājiem – Tele 2 zīmola Zelta zivtiņa.

 

 

Attēlā: Viena no desmit Latvijas iedvesmojošākajiem skolotājiem – Kuldīgas Centra vidusskolas sporta pedagoģe Ieva Ņečiporuka – ar savu audzināmo 10.v klasi.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: