Aizvērt

Skrundas pedagogu saimē daudz jubilāru

2016. gada 11. oktobrī, 17:04
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Skrundas pedagogu saimē daudz jubilāru
Foto: Daina Tāfelberga
Skrundas novada pedagogi aizvadītajā nedēļā apsveikti darba jubilejās.

Šāda tradīcija iedibināta pirms vairākiem gadiem. Šoreiz kultūras nama mazajā zālē pašvaldība klājusi galdus gandrīz 30 skolotājiem, kā arī viņu sveicējiem.

Visievērojamāko darba mūžu – pusgadsimtu – izglītībā nostrādājusi Skrundas vidusskolas direktora vietniece Daina Ļaudaka un Rudbāržu internātpamatskolas-rehabilitācijas centra kādreizējā vadītāja Biruta Liepa. 45 gadus mācību iestādes durvis diendienā vērusi Skrundas mūzikas skolas skolotāja Svetlana Zlobina, par desmit gadiem mazāk – kolēģe Sandra Nikovska, kā arī Liepziediņa audzinātājas Inese Ekšteine un Skaidrīte Valinska. Bet bērnudārza vadītāja Dzintra Eglīte atskatījās uz 40 darba gadiem, tikpat – folkloristei Zentai Denei no O.Kalpaka Rudbāržu pamatskolas. Šajā skolā daudz jubileju: 30 gadu kā direktoram Dzintaram Strautam, tā skolotājām Dzintrai Butai, Dainai Vēreniecei, Regīnai Siliņēvičai, 25 – Dagnijai Daigai Grundbergai un Inai Meisterei, 20 – Vaclovam Svažam.

Tā kā Skrundas vidusskola novadā ir lielākā, arī tur jubilāru netrūkst: Baiba Eversa un Inese Bartuševica (30), Agita Dēvica (25), Agris Druvaskalns un Vineta Hildebrante (15), Dace Trukšāne (10). Vēl tika sveiktas Liepziediņa skolotājas Inese Karlsone (20) un Aija Muceniece (10), Rudbāržu internātpamatskolas pedagogi Aldis Kliemanis (20) un Ramona Kuļvinska (10), kā arī Rudīte Ābola no Nīkrāces pamatskolas.

Ziedus saņēma Jaunmuižas pamatskolas direktore Inga Rence-Remte, jo šajā amatā nostrādājusi 15 gadus, tāpat sumināta Dace Kudore, kuras stāžs izglītībā ir ceturtdaļgadsimts, bet šogad viņa kļuvusi par tikko atklātās novada mākslas studijas vadītāju.

 

 

Attēlā: Kad ziedu klēpjus saņēmuši Skrundas novada pedagogi jubilāri, pēc izglītības iestāžu vadītāju aicinājuma tika sveiktas Skrundas Alma Mater: jauniešu centra vadītāja Baiba Eversone (māte jaunība), izglītības metodiķe Dace Grāvele (māte metode) un izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte (pati māte barotāja).

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: