Aizvērt

Steidz mācīt skolēniem slēpot

2017. gada 6. janvārī, 17:25
Raksta autors: Antra Grīnberga
Steidz mācīt skolēniem slēpot
Foto: Aivars Vētrājs
„Laukā iesim tik ilgi, cik varēs, ja vien sals nesasniegs mīnus 20 grādus,” saka Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas sporta skolotājs Kristaps Bērziņš, kurš pēc ziemas brīvlaika jau no pirmās dienas sporta stundās māca slēpot Antona Grundmaņa stadionā.

„Lielākā daļa skolēnu uz slēpēm kāpj pirmo reizi, tāpēc viņiem ir interesanti. Īpaši aktīvi ir jaunākie bērni, vidusskolēni sākumā protestēja, ka būs jāiet laukā salā, taču pēc slēpojuma visiem tas tīri labi patika.” Vienā sporta stundā varot apgūt tikai to, kā uz slēpēm nostāvēt, bet, lai iemācītos pareizas kustības, esot vajadzīgas vismaz četras piecas stundas. Slēpes nodrošina Kuldīgas novada sporta skola, jo ģimnāzijai savu neesot.

9.a klases skolnieces Karolīne Zavadska un Krista Drulle pirmoreiz uz slēpēm uzkāpušas tikai pērn sporta stundā. „Man labāk patīk vasaras sporta veidi, bet nav slikti arī paslēpot šādā labā kompānijā,” saka Karolīne. Krista atzīst, ka iemācīties nav viegli: „Pāris reižu pat nokritu. Visgrūtāk ir noturēties kājās, jo slēpes ir garas un kājas ķeras.”

 

 

Attēlā:

Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas devīto klašu skolēni mācās slēpot Antona Grundmaņa stadionā.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi