Aizvērt

Veselīgā diskusija

2017. gada 5. aprīlī, 01:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Veselīgā diskusija
Eiropas Parlamenta informācijas biroja pārstāvei Jolantai Bogustovai un novadniekam, restorāna "Valmiermuižas vēstniecība Rīgā" pavāram Žanim Raivo Behmanim Skrundas vidusskolas 10. klases audzēknis Kristaps Kevišs stāsta par klases ceptajām pankūkām un citiem našķiem.
Foto: Daina Tāfelberga
„Jauniešiem ir viedoklis – tas nozīmē, ka viņi interesējas, kādu pārtiku ēd, izlasa marķējumu,” tā projektā "Garšīgie likumi" par skrundenieku attieksmi sacīja Eiropas Parlamenta informācijas biroja (EPIB) pārstāve Jolanta Bogustova.
Skrundas vidusskolā projekta noslēgumā jaunieši diskutēja par pārtikas drošību un ietekmi uz veselību.


STRAUJAS PĀRMAIŅAS

Kā norādīja EPIB pārstāve J.Bogustova, jautājumos par pār
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi