Aizvērt

Tādi viņi ir – „normāli čaļi”

2017. gada 8. maijā, 12:40
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Tādi viņi ir – „normāli čaļi”
Foto: Roberts Prauliņš
V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 12.a klase. Taisnības dēļ jāpiebilst, ka desmit puišu kompānijā ir arī viena meitene. Vidusskolā tāda situācija gadās ļoti reti.
Klases audzinātāja un ķīmijas skolotāja Ināra Iesalniece stāsta: kad padzirdējusi grupas Musiqq dziesmu Čaļi, uzreiz sapratusi – tas par viņas audzināmajiem:

Lai vai kā,
Mūs nevar nemīlēt.
Vot, tādi mēs čaļi,
Normāli čaļi.

Klases kodolu veido ģimnāzijas un Kuldīgas pamatskolas audzēkņi. 10. klasē bijušas četras meitenes, bet tās pa ceļam pazaudētas, palikusi tikai viena.

Par jauniešu plāniem pēc vidusskolas absolvēšanas uzzināsiet 8. maija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 51) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi