Aizvērt

Atmiņu raksti un baloni debesīs

2017. gada 22. maijā, 03:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Atmiņu raksti un baloni debesīs
Kuldīgas Centra vidusskolas lielais kolektīvs – 63 skolotāji un 21 tehniskais darbinieks – pirms svinīgā pasākuma stājās ierindā un kopā ar direktori Brigitu Freiju iesoļoja zālē.
Foto: Laila Liepiņa
Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) 40 gadu salidojumā interesants akcents bija mācību stundas, ko vadīja pensionētie skolotāji, bet pusnaktī aptuveni 500 pasākuma viesi naksnīgajās pavasara debesīs palaida balonus.
KCV absolventu reģistrācijas laikā piedāvāja meistarstundas un jautras, radošas darbnīcas, kā KinoMuzejs, Rokdarbi, Tēja ar Centriņu u.c., skolas kabinetos. Lielu atsaucību guva pensionēto skolotāju mācību stundas. Fizisko kultūru pasniedza Dzintra Vaivade, krievu valodu – Alda Kņaze, matemātiku – Austra Belševica. Annas Vētras ķīmijas stundā klase bija pilna un nācās ienest papildus krēslus. Skolotāja bija lūgusi bijušajiem  skolēniem nosaukt spirta formulu.

Svinīgajā pasākuma sadaļā Atver atmiņu kladi! tika pāršķirstītas vēstures un atmiņu lappuses, atvērta skolas grāmata KCV atmiņu klade.

Pusnaktī viesi devās pagalmā, lai palaistu gaisā balonus, tam sekoja pārsteigums – grupas Montana uzstāšanās. Kopā ar grupu Henrix viesi ballējās līdz četriem rītā, visizturīgākie skolu pameta ap pusseptiņiem rītā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi