Aizvērt

Balkānu valdzinājums

2017. gada 29. maijā, 05:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Balkānu valdzinājums
Kuldīgas 2. un Centra vidusskolas grupa pirms došanās mošejā (Sarajeva, Bosnija un Hercegovina).
Foto: Marijanas Kondratjevas arhīvs
Kuldīgas 2. un Centra vidusskolas audzēkņi un viņu skolotāji atgriezušies no gadskārtējās ekskursijas projektā „Starpkultūru dialogs slāvu valodās”, un šoreiz ceļš vedis uz Balkānu valstīm: Melnkalni, kā arī Bosniju un Hercegovinu.
Projekts tika aizsākts agrāk, bet Kuldīgas 2. vidusskolas skolotājas Irina Stikute un Valija Sprude uz slāviski runājošajām valstīm skolēnus regulāri ved jau kopš 2008. gada. Ir būts pie draugiem Krievijā – Maskavā un Sanktpēterburgā, apskatīta Horvātija, Bulgārija, Baltkrievija, Rumānija, Polija un Ukraina.

Ekskursijas iespaidi – 29. maija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 60) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi