Aizvērt

Atzinība par mācību gadā paveikto

2017. gada 2. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Atzinība par mācību gadā paveikto
Par labām un teicamām sekmēm mācībās, par 3. vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē un dalību pasākumos sumināts arī Nīkrāces pamatskolas pirmklasnieks Aleksis Āboliņš (centrā). Līdzi atbraukusi mamma Sigita ar pastarīti Lūkasu, vecākais brālis Dāvis un jaunākais brālis Rūdis.
Foto: Roberts Prauliņš
Pēdējā skolas dienā Skrundā apsveikti novada labākie skolēni, un pateicības vārdi veltīti arī vecākiem.
Par sasniegumiem mācībās, dalību ārpusstundu pasākumos, pulciņos, konkursos, skolēnu pašpārvaldes un jaunsardzes darbā, mūzikā un sportā sirsnīgus vārdus, ziedus, nelielas dāvanas 18 labākajiem audzēkņiem veltīja domes priekšsēde Loreta Robežniece un izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte. Atzinība pasniegta arī vecākiem, bet pēc pasākuma visi cienājās pie neliela uzkodu galda.

Kā uzsvēra I.Flugrāte, stabili labus rezultātus atšķirīgās jomās parādījušas divas Skrundas vidusskolas meitenes: Annija Kliemane un Elīza Janvāre.

Rūta Linde divus gadus Skrundas vidusskolā vairs nemācās, jo ir Murjāņu Sporta ģimnāzijas 10. klases audzēkne. Rūta bija mazliet samulsusi saņemt šo atzinību, jo spēļu dēļ mājās dažkārt neatbraucot pat divus mēnešus. „Murjāņos grūti iekļūt, bet vēl grūtāk noturēties,” meitene atzina. Viņas vecāki Jana un Mārtiņš jokoja: ko meita gribējusi, to nu arī dabūjusi.

Svinīgais pasākums notika Skrundas jauniešu centrā, un tradicionāli kā viesi aicināti Kuldīgas dziedošie kolektīvi. Šoreiz visus priecēja divas grupas no popgrupas Putas, viņu vadītāja ir Daina Lancmane, kustību konsultante – Aija Palma, skaņu vīrs – Ervīns Eglītis.


Skrundas novads par sasniegumiem apbalvoja:
Nauri Dēvitu (Jaunmuižas pamatskola), Saniju Freimani, Amandu Ostrovsku (O.Kalpaka Rudbāržu pamatsk.), Aleksi Āboliņu, Sanitu Paulovsku (Nīkrāces pamatsk.), Kārli Kristiānu Danenbergu, Karlīnu Druvaskalnu, Megiju Jurdžu (Skrundas mūzikas skola), Emiliu Behmani, Leldi Silenieci, Elīzu Janvāri, Renāru Miloševski, Igo Radžabovu, Mairi Andersonu, Anniju Kliemani, K.K.Danenbergu (Skrundas vidusskola), Agiju Ankevicu, Aniju Jurdžu, Rūtu Lindi (par sasniegumiem volejbolā valsts un starptautiskā līmenī).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: