Aizvērt

Ar divriteni un sapni par Albāniju

2017. gada 7. jūnijā, 08:00
Raksta autors: Vija Zariņa
Ar divriteni un sapni par Albāniju
Otro vietu valstī konkursā Jauno satiksmes dalībnieku forums ieguvusi Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas komanda: Gusts Lapiņš, Monta Uzare, Jānis Priedoliņš un Nika Plivča.
Foto: Laila Liepiņa
Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas komanda Latvijā ieguvusi 2. vietu Jauno satiksmes dalībnieku forumā, ko rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija.
Komandas trenere, skolotāja Līga Zeidaka teic, ka šis esot augstākais sasniegums, kopš skola konkursā piedalās: „1. jūnijā Biķerniekos bērni sacentās satiksmes noteikumu un velosipēda uzbūves zināšanās, rādīja, kā prot sniegt pirmo palīdzību, piedalījās veiklības braucienos. Jau otro gadu 1. vietu ieguva Baložu vidusskola, atstājot mūs otrajā. Augustā mūsējie un uzvarētāji dosies uz treniņnometni, kur no astoņiem pretendentiem tiks izraudzīta Latvijas izlase ar četriem dalībniekiem. Tiem septembrī būs jāstartē starptautiskās sacensībās Albānijā.”

Mazie velobraucēji Monta Uzare, Nika Plivča, Gusts Lapiņš un Jānis Priedoliņš stāsta, ka esot priecīgi un ka otrā vieta bijusi pārsteigums, jo pretinieki esot ļoti spēcīgi. Kuldīdzniekiem jūnijā jau uzdots mājas darbs – smalki izstudēt divriteņa uzbūvi, trenēties braukšanā, bet jūlijā visi tiksies ar skolotāju, lai godam sagatavotos atlasei. L.Zeidaka piebilst, ka audzēkņi ir ārkārtīgi motivēti – varot tikai apbrīnot bērnu uzņēmību un to, cik labi viņi pārzina satiksmes noteikumus, cik pārliecinoši prot sniegt pirmo palīdzību. „Būtu labi, ja kāds no mums tiktu uz Albāniju,” arī pārējo sapņus skaļi izsaka Jānis Priedoliņš. Kur ir Albānija? „Albānijā!” smejas četrotne.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: