Aizvērt

Sākas jauns dzīves posms

2017. gada 14. jūnijā, 06:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Sākas jauns dzīves posms
Ar grupas "Astro’n’out" dziesmu "Tici sev" izlaidumu atklāj Kuldīgas Centra vidusskolas 12.m klases beidzēji.
Foto: Lāsma Reimane
Nedēļas nogalē daudzās skolās notika izlaidums. Kuldīgas novadā 9. un 12. klasi kopā beidz ap 400 skolēnu, Alsungas novadā – 12, Skrundas novadā – 41.
„Kuldīgas novadā precīzs skaits būs zināms 29. jūnijā, jo tad 12. klašu beidzēji saņems atestātu un eksāmenu rezultātus,” teica izglītības nodaļas speciāliste Lilita Mačtama.


MOTIVĒTI JAUNIEŠI

Kuldīgas Centra vidusskolā (KCV) piektdien 61 audzēknis beidza 9. klasi, bet sestdien skolu absolvēja 32 vidusskolēni.

12.m klase izlaidumā dziedāja grupas Astro’n’out dziesmu Tici sev un parādīja video, kurā atspoguļoti interesantākie notikumi. Skolēni pateicās pedagogiem, klases audzinātājai Ivetai Eglītei un vecākiem. I.Eglīte atceras: „Mēs satikšanos sākām ar nakts pārgājienu un gulēšanu skolā – tas bija brīdis, kad kolektīvs satuvinājās. Ļoti daudz ceļojām, jo ceļošana un pārgājieni norūda un saliedē. Klase man sirdij tuva – ļoti sirsnīgi, mērķtiecīgi jaunieši, viņiem ir savi spriedumi par dzīvi, labi mācību rezultāti un motivācija turpmākiem sasniegumiem.”


GRŪTI ŠĶIRTIES

Kopā cenšoties varam ir KCV vadmotīvs, un absolventi tā raksturo arī savu klasi. Sindija Bože te pavadījusi visus 12 gadus: „Sākumā izlaidumu īsti negaidīju, jo ceļš līdz tam ir liels uztraukums, taču, kad pienāca tā diena, emocijas apgriezās otrādi – negribēju, lai viss beidzas, jo tikai tad sapratu, ka tas ir viss, un kļuva bēdīgi. Centra vidusskola man ir kā otrās mājas, jo esmu tur uzaugusi, tādēļ doties uz citu būs liels pārbaudījums. Te strādā lieliski skolotāji, kuri gatavi palīdzēt jebkurā situācijā. Vienmēr paliks atmiņā pusdienas, jo tās mūsu skolā ir perfektas. Vienmēr priecāšos te atgriezties. Tomēr ir arī patīkams satraukums, jo sāksies jauns dzīves posms.”

Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstu par sasniegumiem mācībās saņēma Anete Kramēna. Viņa klasi raksturo kā draudzīgu. „Mēs esam traki cilvēki, ar kuriem kopā var darīt trakas lietas,” smej Anete. To, kur dosies tālāk, viņa neizpauž, jo vēl gaida eksāmenu rezultātus.


NO PĀRMAIŅĀM NEBAIDĀS

Absolvente Alise Paula Zīverte: „Es no pārmaiņām nebaidos un skolu atstāju ar pacilātu noskaņojumu, jo tagad viss būs manās rokās un būs daudz vairāk iespēju. Visspilgtākās atmiņas ir kopīgie vakari un braucieni. Esam kā ģimene vai tuvs draugu bariņš, ar ko vienmēr ir jautri, ir, par ko parunāt. Vienmēr bijām gatavi pieņemt jauno un nebaidīties no iniciatīvas.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: