Aizvērt

Vārmes pamatskolā jauna direktore

2017. gada 4. septembrī, 06:00
Raksta autors: Iveta Grīniņa
Vārmes pamatskolā jauna direktore
Kuldīgas novada domes sēdē tiek sveikta Vārmes pamatskolas jaunā direktore Agita Grāvere-Prenclava.
Foto: Lāsma Reimane
No 1. septembra Vārmes pamatskolu vada kuldīdzniece Agita Grāvere-Prenclava. To pagājušonedēļ apstiprināja Kuldīgas novada dome.
Līdz šim A.Grāvere-Prenclava bijusi Kuldīgas 2. vidusskolas direktores vietniece informācijas tehnoloģiju jautājumos. Kopš 2009. gada viņa skolā vadījusi pedagogu profesionālās kvalitātes novērtēšanas komisiju un šādā komisijā strādājusi arī novada mērogā.

Pašvaldības personāla speciāliste Ina Firsova informē, ka konkursā uz vakanto direktores vietu bija četri kandidāti: „Viena pretendente no mūsu novada neatbilda nolikumam. Vēl divi bija no Brocēnu un Saldus novada. Pēc izglītības viņi atbilda, bet komisija lēma par labu Agitai Grāverei-Prenclavai, kura pēc pārrunām un kompetenču izvērtējuma ieguva vislielāko punktu skaitu.”

Jaunā direktore apstiprināta tikai 31. augustā. Tāpēc, kā Agita atzina Kurzemniekam, 1. septembrī Vārmē bijusi pirmā pilnā darbdiena un viņa jutusies gandrīz tāpat kā pirms 20 gadiem, kad sākusi darbu Kuldīgas 2. vidusskolā. Tur visu šo laiku A.Grāvere-Prenclava bijusi matemātikas un informātikas skolotāja, arī direktores vietniece. Vadītājas amatu Vārmes pamatskolā viņa uztver kā izaicinājumu un vēlmi izmēģināt ko citu. Direktores vietniece mācību darbā tāpat kā līdz šim būs Aiva Zandere.

Svētku uzrunā audzēkņiem direktore vēlējusi pozitīvas emocijas, panākumus un daudz interesantu piedzīvojumu, bet pedagogu kolektīvam sacījusi, ka vēlas turpināt skolas labās tradīcijas un varbūt kopā radīt ko jaunu.

Arī līdzšinējā direktore Daiga Lapčinska, kura skolā strādājusi kopš 2004. gada, Kurzemniekam iepriekš atzina, ka vēloties dzīvē kaut ko mainīt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: