Aizvērt

Kuldīgas bērnu un jauniešu centrs atver durvis sezonai

2017. gada 13. septembrī, 07:30
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Kuldīgas bērnu un jauniešu centrs atver durvis sezonai
BJC direktores vietniece Inta Brasle, saimniecības pārzinis Krists Jonelis, pasākumu organizatore Agate Roga, direktore Inese Astaševska, gaidot pulciņu dalībniekus, rotā telpas ar karodziņiem.
Foto: Laila Liepiņa
16. septembrī 11.00–14.00 visās trijās Kuldīgas bērnu un jauniešu centra (BJC) ēkās – galvenajā, tehniskās jaunrades centrā un Jauniešu mājā – tiks gaidīti bērni, jaunieši un viņu vecāki, lai iepazītos ar BJC pulciņiem, to vadītājiem un gūtu ieskatu nodarbībās.
Šajā mācību gadā īpaši domāts par pirmsskolas vecuma bērniem – viņiem pieejams plašs pulciņu piedāvājums gandrīz visās BJC darbības jomās: teātrī, mūzikā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, dejās, sportā un arī tehniskās jaunrades jomā.

Visi piedāvātie pulciņi 13. septembra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 105) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi