Aizvērt

Par vidusskolu likteni lems pašvaldības

2017. gada 13. decembrī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Par vidusskolu likteni lems pašvaldības
Plānojot vidusskolu tīklu, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) uzskata, ka skolu skaitu vajadzētu samazināt, tomēr to, vai kādu likvidēt, izlems pašvaldības.
Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes sēdē Rīgā pašvaldību pārstāvji uzklausīja IZM vadības, tostarp ministra Kārļa Šadurska, kā arī skolu tīklu pētījuma autora Jāņa Turlaja skatījumu uz vidusskolu nākotni. Pusotras stundas sarunā pašvaldības varēja ministrijas redzējumu uzzināt no pirmavotiem.

Vairāk 13. decembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 143) mūsu portālā.
Komentāri
Salina
2017. gada 13. decembrī, 14:19
Kā tas nākas, ka n tie pedagogi strādā divās skolās (lai lielāka alga būtu), bet no tā jācieš skolēniem, jo redziet pedagogs nevar paspēt (uz stundām/konsultācijām) divās vienlaikus, sanāk ka baigā vēlme ar vienu "d" uz diviem soliem.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi