Aizvērt

Pirmais izlaidums

2018. gada 28. februārī, 08:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Pirmais izlaidums
Latvijas Universitātes Kuldīgas un Ventspils filiāli pagājušo sestdien absolvēja 62 studenti.
Foto: Aivars Vētrājs
„Atceros: bija bažas un neizpratne par turpmākajām studijām. Bet viss beidzies veiksmīgi, nekas cits netika mainīts, tikai augstskolas nosaukums,” saka Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas filiāles pirmā izlaiduma absolvente Zane Kapitanova.
No septembra Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) un tās filiāles turpināja darbu kā LU struktūrvienības.

Z.Kapitanova: „Mums kā 5. kursa studentēm studijas Latvijas Universitātē bija trīs mēnešus. Lielākoties kārtojām kvalifikācijas eksāmenus un rakstījām bakalaura darbu, pārmaiņas nejutu, pasniedzēji tie paši, eksāmenu kārtība arī.” Šīs pašas pirmsskolas un sākumskolas pedagoga profesionālā bakalaura programmas absolvente Lāsma Vītoliņa dalās emocijās: „Mūsu skolas mamma Ruta Karloviča rūpējās, lai nav lieku uztraukumu. Es ar bērniem jau strādāju, un augstskola bija atbalsts un iedvesmas avots.”

LU Kuldīgas filiāles direktore R.Karloviča: „Galvenais noteikums bija tāds, lai studentiem no pārmaiņām nav nekādu pasliktinājumu. Ļoti labi, ka mūsu diskusiju rezultātā Latvijas Universitāte saglabāja RPIVA-s studiju cenu, saprotot, ka novados maksātspēja nav tāda kā lielajās pilsētās.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: