Aizvērt

Sveic vislabākos skolēnus

2018. gada 11. maijā, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Sveic vislabākos skolēnus
Labākos no Kuldīgas Centra vidusskolas sveic direktore Brigita Freija.
Foto: Lāsma Reimane
„Visus jūs var raksturot ar vārdiem "talantīgs", "neatlaidīgs", "komunikabls", "radošs", "daudzpusīgs", "mērķtiecīgs", "atbildīgs", "ieinteresēts", "aktīvs", "atsaucīgs", bet katram ir savi īpašie panākumi,” tā Kuldīgas novada izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure teica labāko skolēnu pieņemšanā pie domes priekšsēdes Ingas Bērziņas.
„Jūs esat mūsu lepnums, kas nes Kuldīgas vārdu ārpus novada,” sacīja I.Bērziņa. „Lai šodienas sasniegumi jūs iedvesmo jauniem sapņiem un panākumiem, lai jūs pēc gadiem kļūtu par tādiem cilvēkiem, par kuriem varētu stāstīt iedvesmas stāstus!”

Kuldīgas Centra vidusskolas 9. klases skolniece Līva Vaivade saka: „Man ir augsta vidējā atzīme, esmu piedalījusies vairākās olimpiādēs. Šeit esmu pirmo reizi, un izjūtas ir ļoti pozitīvas. Tāds pasākums motivē censties vairāk. Ir prieks satikt arī citus labākos novada skolēnus.”

Elīna Pulture no Turlavas pamatskolas 5. klases stāsta: „Šogad esmu piedalījusies vairākās olimpiādēs un konkursos. Man ļoti patīk mācīties, bet ārpus skolas dejoju un dziedu.”

Katrīnu Kiričenko, Kuldīgas Centra vidusskolas 7.c klases audzēkni, par sasniegumiem apbalvošanai izvirzījusi mākslas skola: „Es īpaši necenšos, lai iegūtu atzinību. Daru to, kas man patīk. Plānoju nākotni saistīt ar mākslu, iespējams, studēšu multimedijus vai reklāmas dizainu.”

5. klases skolniece Ilga Guļaško no Vilgāles piedalās skolas un novada olimpiādēs un konkursos: „Manuprāt, daudzi vienkārši slinko un pēc tam bēdājas, ka nav saņēmuši labas atzīmes. Esmu viena no labākajām skolā, bet man mācīšanās piepūli nesagādā.”


Uz pieņemšanu pie Kuldīgas novada domes priekšsēdes tika aicināti:
• Ilga Guļaško, Luīze Bādere (Vilgāles pamatskola),
• Estere Pētersone, Pēteris Melbārdis (Ēdoles pamatskola).
• Karīna Frīdenberga, Edgars Ērglis (Vārmes pamatskola).
• Nikola Lauraitīte, Ivo Rozenbergs (Laidu pamatskola).
• Anželika Laumane, Estere Oliņa (Z.A.Meierovica Kabiles pamatskola),
• Elīna Pulture, Patrīcija Junkere (Turlavas pamatskola),
• Kristīne Berkerta, Petra Agnija Lasmane, Krišs Sproģis, Agnese Zeltiņa (izvirzīta arī no mūzikas skolas), Patrīcija Pole (Kuldīgas pamatskola),
• Krista Bērtulsone (Kuldīgas mūzikas skola),
• Valters Jūrmalis, Monta Uzare, Ieva Bitte, Roberts Kalējs, Laura Adrija Olševska (Kuldīgas Alternatīvā sākumskola),
• Sanija Smidberga, Marta Pūpola, Andrejs Štrāls, Klinta Tāfelberga, Lineta Zīberga, Jana Brūvere, Katrīna Kiričenko (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola),
• Anna Kricka, Mārtiņš Stebulis, Paula Astiča, Kristīne Grīnberga (izvirzīta arī no sporta skolas), Enija Grēta Fiļippova (V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija),
• Mikus Pētersons (Kuldīgas novada sporta skola),
• Evita Bērtule, Zigmunds Trams (Pelču speciālā internātpamatskola-attīstības centrs),
• Pēteris Genrihs, Līga Jansone, Kristiāna Rozentāle, Laura Balandiņa, Monta Montvida, Oskars Šēlis, Romija Vārpiņa (Kuldīgas 2. vidusskola),
• Ēriks Pētersons, Elīza Jansone, Madara Maija Mančinska, Paula Feldmane, Daniela Reimane (izvirzījis arī bērnu un jauniešu centrs), Kristaps Mikāls, Gustavs Nolle, Kristaps Goldbergs, Līva Vaivade (Kuldīgas Centra vidusskola),
• Zane Lagzdiņa, Ernests Vēzis (Kuldīgas novada BJC).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi