Aizvērt

Skolēniem sākas vasara

2018. gada 1. jūnijā, 01:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Skolēniem sākas vasara
V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 7.b klases skolniece Beāte Vaivade priecājas par šajā mācību gadā sasniegto – viņa saņēmusi atzinību par teicamām sekmēm.
Foto: Lāsma Reimane
„Beidzot laiks atpūsties,” tā par pēdējo skolas dienu saka V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas 7.b klases skolniece Beāte Vaivade. Skolēni devušies mājās ar liecībām.
Viena no labākajām ģimnāzijas klasēm ir 7.b – vairāki audzēkņi saņēmuši atzinību par teicamām sekmēm. Arī Beāte ir viena no labākajām. Viņai licies, ka šis gads bijis ļoti grūts – smaga mācību viela. „Esmu priecīga, ka saņēmu atzinību, jo tas noteikti motivēs tikpat labi mācīties arī nākamgad. Šeit mācos no 1. klases, un skola man ļoti patīk. No šī gada visspilgtāk atmiņā paliks pārgājiens uz Mežvaldi un ekskursijas. Vasaru gan veltīšu atpūtai – nekas īpašs nav ieplānots.”

Klases audzinātāja Vineta Pērkone saka: stundās skolēni ir ļoti mierīgi un kautrīgi, bet, kā pienāk starpbrīdis, tā katrs skrien uz savu pusi.

9. un 12. klasēm līdz brīvlaikam vēl jāpaciešas. Divpadsmitie šodien raksta valsts pārbaudes darbu literatūrā un 4. jūnijā to kārtos fizikā. 9. klasēm 6. jūnijā priekšā pārbaudes darbs matemātikā un 12. jūnijā – vēsturē.


Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: