Aizvērt

Daudz jau padarīts, daudz vēl priekšā

2018. gada 4. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Daudz jau padarīts, daudz vēl priekšā
Alsungas zinošākie un aktīvākie skolēni, kuriem izteikta domes pateicība, kopā ar priekšsēdi Daigu Kalniņu un vidusskolas direktores vietnieci Aīdu Vanagu pie jaunās "Suitu saktas".
Foto: Laumas Migovičas arhīvs
Beidzoties skolas gadam, virkne Alsungas vidusskolas audzēkņu un pedagogu par dalību valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, sporta sacensībās un konkursos no pašvaldības saņēmusi pateicību un naudas balvas.
PAR NOPELNIEM

Paula Kleinhofa, Dārta Vicinska un Krista Strujeviča, kuras sagatavojusi skolotāja Vita Cīrule, suminātas par labiem rezultātiem valsts 2. posma olimpiādē matemātikā, Lita Laine Maculēviča (sk. Ligita Stašaite) – par 1. vietu valsts 2. posma olimpiādē vēsturē. Lindai Salai (sk. Velga Svilpe) pateicība tikusi par 3. vietu starpnovadu olimpiādē vizuālajā mākslā.

Alsungas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Aleksis Ratenieks un Andris Vanags (sk. Ainars Macpans) apbalvoti par sasniegumiem ģitāristu konkursā Cantabile Lietuvā. Folkloras kopas Suitiņi dalībniecēm Liānai Liepiņai, Paulai Kleinhofai, Evelīnai Sūnai un Evelīnai Vanagai (vad. Gunta Matēviča) paldies par 1. pakāpi tradicionālās dziedāšanas konkursā Dziesmu dziedu, kāda bija.

Par panākumiem jauno ugunsdzēsēju sporta sacīkstēs Igaunijā pateicību saņēma trenera Vikentija Rozgaļa audzēkņi Ralfs Bikse un Patriks Danenbergs-Dambergs, kuram labi rezultāti arī sacensībās Čehijā.

Par sasniegumiem Kuldīgas novada jauno vieglatlētu sacensībās paldies teikts skolotājas Daces Siliņas audzēkņiem P.Danenbergam- Dambergam, R.Biksem, Alvim Siliņam, Orestam Vilsonam un Danielam Gruntiņam. Par 3. vietu militārajās sporta spēlēs Jaunie Skrundas sargi uzslavēti Alise Punclava, Alvis Siliņš, Hardijs Arājs un Megija Vilsone.


PARĀDIŅI, EKSĀMENI UN SVĒTKI

Šajā mācību gadā Alsungas vidusskolā bija 113 skolēnu. Direktores vietniece Aīda Vanaga pastāstīja, ka dažiem vēl notiek konsultācijas, pēc kurām tiks kārtoti pārbaudījumi pārcelšanai uz nākamo klasi. Trīs 12. klases absolventi eksāmenus jau nokārtojuši, un izlaidums būs 9. jūnijā 19.00 kultūras namā. 9. klasē 13 skolēniem priekšā vēl divi eksāmeni: 5. jūnijā matemātikā un 12. jūnijā vēsturē. Izlaidums viņiem 16. jūnijā 19.00.

Bērnudārzam Miķelītis šogad sveikas teica 12 sešgadnieku, bet tikšanās ar 1. klases audzinātāju Daci Dunajevu vēl tikai būs. Pēc tam kļūs zināms, cik pirmklasnieku sāks mācības.


DIREKTORA AMATAM – vVIENS PRETENDENTS

Tā kā ilggadējā direktore Lija Baumane no amata atteikusies un rudenī darbu turpinās kā matemātikas skolotāja, tika izsludināts konkurss. Kā pastāstīja domes priekšsēde Daiga Kalniņa, tajā pieteicies viens pretendents. Deputāti slēgtā sēdē pēc kritērijiem izvērtēja dokumentus, un, tā kā punktu skaits ir pietiekams, pretendents uz pārrunām tiks aicināts 11. jūnijā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: