Aizvērt

Direktore apstiprināta

2018. gada 30. jūlijā, 02:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Direktore apstiprināta
Par Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolas direktori apstiprināta Anita Zēberga.
Foto: Aivars Vētrājs
Zīmīgā – Annas jeb saimnieču – dienā Kuldīgas novada domes sēdē par Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolas direktori tika apstiprināta Anita Zēberga.
„Katrai skolai ir vajadzīga saimniece, kurai jāzina, kad piebērt sāli, pipariņu vai kā atrast savu rozīnīti. Kolēģu pierunāta, esmu nolēmusi startēt,” deputātiem sēdē pirms balsojuma sacīja A.Zēberga.

Anita Kabiles skolā, kurā šogad mācīsies vairāk nekā 80 bērnu, astoņus gadus strādājusi par sākumskolas skolotāju un direktores vietnieci, vadījusi arī sākumskolas un pirmsskolas metodiskās komisijas, vairākus gadus ir ekoskolas koordinatore.

Viņas darba stāžs pedagoģijā ir 25 gadi. Pēc Liepājas Universitātes viņa strādājusi Jaunlutriņu pamatskolā, bet, skolēnu skaitam samazinoties, nācies doties darba meklējumos citur. „Bija doma par Kandavu, biju jau iesniegusi dokumentus, bet nebija dzīvesvietas,” stāsta A.Zēberga. „Mani uzrunāja Šķēdes pamatskolas direktore Inese Ozoliņa, un es pieņēmu piedāvājumu. Pēc skolas likvidācijas pārnācu uz darbu Kabilē. Esmu šeit iejutusies, mani saista skolas vēsture, vieta un labi jūtos kopā ar kolēģiem. Šis amats man ir izaicinājums, lūgšu padomu savai kolēģei, iepriekšējai direktorei Līgai Bergmanei.”

Uz Vilgāles un Turlavas pamatskolas direktora amatu izsludināts atkārtots konkurss. Pieteikties var līdz 3. augustam.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: