Aizvērt

Apseko izglītības iestādes

2018. gada 17. augustā, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Apseko izglītības iestādes
Vakar domes komisija apsekoja Vārmes pirmsskolas izglītības iestādi. Attēlā no kreisās: Vārmes pamatskolas direktore Agita Grāvere- Prenclava, pagasta pārvaldes vadītāja Lelde Ose, "Kuldīgas siltumtīklu" valdes priekšsēdis Artis Roberts, skolas saimnieks Māris Skaldis, Kuldīgas novada domes izglītības nodaļas speciālistes Valda Krauze un Lilita Mačtama, izpilddirektores vietniece Agnese Buka, izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga un izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure.
Foto: Lāsma Reimane
„Mūsu mērķis ir noturēties virs 100 skolēniem,” saka Vārmes pamatskolas direktore Agita Grāvere-Prenclava. Šonedēļ Kuldīgas novada domes komisija apseko izglītības iestādes pirms jaunā mācību gada.
Domes komisija uz skolām un bērnudārziem dodas četras dienas. Secinājumi par kopainu būšot 21. augustā. Vakar komisija apskatīja Vārmes, Kabiles un Rendas izglītības iestādes.

Vārmes pirmsskolas izglītības iestādē šobrīd pieteikti 34 bērni, bet pamatskolā – 102 skolēni, no tiem astoņi pirmklasnieki. Devīto klasi nākamajā mācību gadā absolvēs 18 skolēni. Uz skolu brauc arī vairāki no Saldus novada. Komisija apskatīja izremontētās mācību klases. Vārmes pamatskolas direktore A.Grāvere-Prenclava skolā strādā gadu, viņa stāsta: „Gads paskrēja ātri, jo man tas bija intensīvs, daudzas lietas bija jāapgūst no jauna. Šeit ir tāda mājas izjūta, kur jūtos mierīga. Katru rītu braucu no Kuldīgas un uzskatu, ka tas ir pluss, jo varu kārtīgi pamosties un izdomāt plānu, kas jādara. Cilvēki šeit ir ļoti labi, un ceru, ka kolēģi mani ir pieņēmuši. Šogad atjaunots priekšpagalms. Par budžeta naudu ir izremontētas divas mācību klases, bet vēl ir daudz ko darīt.”

Realizējot Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam projektu Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, pie Vārmes pamatskolas šovasar notiek būvniecības darbi. Ir izveidots gājēju ceļš uz skolu, tiks atjaunots ceļa posms no skolas līdz sporta hallei un labiekārtota skolas apkārtne – uzliktas atkritumu urnas, soliņi, puķu podi un atjaunots zālājs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi