Aizvērt

Pamatzināšanas programmēšanā

2018. gada 12. septembrī, 11:43
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pamatzināšanas programmēšanā
25. septembrī Ventspilī sāksies Biznesa atbalsta centra (BAC) rīkota apmācība, kuras laikā dalībnieki iegūs pamatzināšanas programmēšanā.
BAC sadarbībā ar Ventspils IT nozares speciālistiem ir izstrādājis astoņu nedēļu ilgu apmācības programmu. Tajā dalībnieki iegūs teorētiskas un praktiskas zināšanas, kā arī apgūs vienu no populārākajām programmēšanas valodām Python, kas tiek izmantota arī digitālās automatizācijas un mākslīgā intelekta projektos. Tiks apgūtas zināšanas arī informācijas sistēmas izstrādē, versiju kontrolē u.c. Programmu vadīs pieredzējuši un profesionāli lektori, kas dalībniekiem sniegs ieskatu programmēšanā un testēšanā, kā arī dalīsies pieredzē par darbu šajā nozarē. Mācību beigās tiks izsniegts Ventspils mūžizglītības centra apstiprināts sertifikāts un nodrošināta prakses intervija kādā no Ventspils IKT nozares uzņēmumiem.

Mācības notiks Ventspils Augstskolas mūžizglītības centrā, Inženieru ielā 101. Aicināti pieteikties tie, kuriem ir vēlme mācīties, piemīt loģiskā domāšana un ir angļu valodas pamatzināšanas. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā no 18.00 līdz 21.00. Ir dalības maksa. Informācija par programmu un pieteikuma anketa: www.ventspilsbac.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi