Aizvērt

Pamatzināšanas programmēšanā

2018. gada 12. septembrī, 11:43
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Pamatzināšanas programmēšanā
25. septembrī Ventspilī sāksies Biznesa atbalsta centra (BAC) rīkota apmācība, kuras laikā dalībnieki iegūs pamatzināšanas programmēšanā.
BAC sadarbībā ar Ventspils IT nozares speciālistiem ir izstrādājis astoņu nedēļu ilgu apmācības programmu. Tajā dalībnieki iegūs teorētiskas un praktiskas zināšanas, kā arī apgūs vienu no populārākajām programmēšanas valodām Python, kas tiek izmantota arī digitālās automatizācijas un mākslīgā intelekta projektos. Tiks apgūtas zināšanas arī informācijas sistēmas izstrādē, versiju kontrolē u.c. Programmu vadīs pieredzējuši un profesionāli lektori, kas dalībniekiem sniegs ieskatu programmēšanā un testēšanā, kā arī dalīsies pieredzē par darbu šajā nozarē. Mācību beigās tiks izsniegts Ventspils mūžizglītības centra apstiprināts sertifikāts un nodrošināta prakses intervija kādā no Ventspils IKT nozares uzņēmumiem.

Mācības notiks Ventspils Augstskolas mūžizglītības centrā, Inženieru ielā 101. Aicināti pieteikties tie, kuriem ir vēlme mācīties, piemīt loģiskā domāšana un ir angļu valodas pamatzināšanas. Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā no 18.00 līdz 21.00. Ir dalības maksa. Informācija par programmu un pieteikuma anketa: www.ventspilsbac.lv.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi