Aizvērt

Skrundā mākslas studiju gaida

2018. gada 21. septembrī, 04:00
Raksta autors: Anna Bivbāne
Skrundā mākslas studiju gaida
Skrundas novada mākslas studijā sākas trešā sezona, un 37 dalībniekiem piepulcējušies pieci jauni.
Foto: Anna Bivbāne
„Man tas liekas aizraujoši! Bija grūti sagaidīt jauno mācību gadu, jo gribas apgūt kaut ko jaunu,” tā par Skrundas novada mākslas studiju saka vidusskolas 4. klases audzēkne Karlīna Druvaskalne. „Arī es ar prieku gaidīju mirkli, kad varēsim atsākt darboties,” saka studijas vadītāja Dace Kudore.
CER UZ PĀRSTEIGUMIEM

Nīkrāces pamatskolas 4. klases skolniece Kellija Liepa te sāks pirmo gadu: „Skolā ir vizuālās mākslas pulciņš. Bijām šeit atbraukuši, un man iepatikās. Šo dienu gaidīju ar prieku un bailēm, bet ātrāk gribas darboties.” Viņa gribētu strādāt ar krāsām un iemācīties pareizi zīmēt. „Šodien pirmo reizi satiku skolotāju Daci, un domāju, ka viņa ir skolotāja, kurā vērts ieklausīties.” K.Druvaskalnei šis būs trešais gads, arī viņu interesē dažādi mākslas veidi: „No iepriekšējā gada atmiņā palicis tas, ka zīmējām saulespuķes, un bija citas aizraujošas nodarbības.”


DOMĀT PAR LIELIEM UN MAZIEM

D.Kudorei ideju esot daudz – tās pierakstītas un gaida savu brīdi. „Šogad gribētu pastrādāt ar mozaīku, varbūt lielie varēs taisīt skices, mazie kaut ko veidot. Visu laiku domāju, ka vajadzētu kaut ko mainīt, jo divos gados esam pamatīgi ieskrējušies. Esmu pamainījusi dalībnieku skaitu grupās: līdz šim bija 12–14 vienā, tagad būs no sešiem līdz astoņiem, jo tad iespējama individuāla pieeja.” Pēc pagājušā gada izstādes Dace jau sākusi domāt par nākamo. „Ar to beidzam sezonu. Pagājušogad rādījām gobelēnus, tagad gribas ko citu, piemēram, lielie varētu apgleznot lietussargus. Visus darbus nevar izlikt, tāpēc uzmanība jāpievērš kvalitātei, nevis kvantitātei.”

Katrs gads nes izaicinājumus, jo uzdotie darbi vispirms pašai jāizmēģina: „Varbūt viss neiznāk, kā iecerēts. Bet, kad sāk strādāt, kādam ir sava ideja, kā darīt labāk, un kopā izdodas.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi