Aizvērt

Svētdien – Skolotāju diena

2018. gada 5. oktobrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Svētdien – Skolotāju diena
Trīs mūspuses pedagogi Andris Lagzdiņš, Aiga Lagzdiņa un Svetlana Rudzīte dalās pieredzē par savu profesiju, kā nokļuvuši līdz skolotāju galdam, kāds bijis lielākais gandarījums, vai kādreiz uzmākušās šaubas un kāda, viņuprāt, varētu būt šī profesija nākotnē.
Andris Lagzdiņš, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas fizikas, informātikas, mājturības un tehnoloģiju skolotājs, 11. klases audzinātājs:
– Gandarījumu dod veiksmes, ko mani audzēkņi piedzīvojuši konkursos, olimpiādēs. Arī ikdienišķais darbs. Jebkura labi novadīta stunda rada pacēlumu, cik forši pavadīta diena! Ja uz darbu jānāk sakostiem zobiem, labāk nenākt.


Aiga Lagzdiņa, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas sākumskolas skolotāja:
– Ja profesija būtu jāizvēlas otrreiz, varbūt pārdomātu. Meklētu darbu, kas nav jānes mājās, kas nemaļas pa galvu, lasot kartupeļus. Pārdomas radījušas arī izglītības reformas.


Svetlana Rudzīte, māca matemātiku Saldus vidusskolā, iepriekš gandrīz 25 gadus strādājusi dažādās Skrundas novada skolās:
– Skolotāja izaicinājums ir gudri izkļūt no sarežģītām situācijām, saglabājot profesionālo stāju. Ja viss iet gludi, nav intereses un azarta. Neierastā situācijā saprotu, ka esmu taču skolotāja. Ja atrodu pareizo izeju, esmu savā vietā.


Vairāk 5. oktobra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi