Aizvērt

Svētdien – Skolotāju diena

2018. gada 5. oktobrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Svētdien – Skolotāju diena
Trīs mūspuses pedagogi Andris Lagzdiņš, Aiga Lagzdiņa un Svetlana Rudzīte dalās pieredzē par savu profesiju, kā nokļuvuši līdz skolotāju galdam, kāds bijis lielākais gandarījums, vai kādreiz uzmākušās šaubas un kāda, viņuprāt, varētu būt šī profesija nākotnē.
Andris Lagzdiņš, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas fizikas, informātikas, mājturības un tehnoloģiju skolotājs, 11. klases audzinātājs:
– Gandarījumu dod veiksmes, ko mani audzēkņi piedzīvojuši konkursos, olimpiādēs. Arī ikdienišķais darbs. Jebkura labi novadīta stunda rada pacēlumu, cik forši pavadīta diena! Ja uz darbu jānāk sakostiem zobiem, labāk nenākt.


Aiga Lagzdiņa, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas sākumskolas skolotāja:
– Ja profesija būtu jāizvēlas otrreiz, varbūt pārdomātu. Meklētu darbu, kas nav jānes mājās, kas nemaļas pa galvu, lasot kartupeļus. Pārdomas radījušas arī izglītības reformas.


Svetlana Rudzīte, māca matemātiku Saldus vidusskolā, iepriekš gandrīz 25 gadus strādājusi dažādās Skrundas novada skolās:
– Skolotāja izaicinājums ir gudri izkļūt no sarežģītām situācijām, saglabājot profesionālo stāju. Ja viss iet gludi, nav intereses un azarta. Neierastā situācijā saprotu, ka esmu taču skolotāja. Ja atrodu pareizo izeju, esmu savā vietā.


Vairāk 5. oktobra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi