Aizvērt

Brīvdomātāju sala

2018. gada 12. oktobrī, 06:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Brīvdomātāju sala
Foto: Laila Liepiņa
19. oktobrī Kuldīgas mākslas skola aicina absolventus un bijušos darbiniekus uz 40. gadadienu un izstādes atklāšanu. Kāds šis laiks bijis? 12. oktobra pielikumā „Radošā Kuldīga” stāsta tie, kuri cieši saistīti ar vietu, kas vienmēr bijusi brīvdomātāju sala. Kā teicis arhitekts un gleznotājs Juris Andersons, centrs ar mākslas bacili inficētajiem.
Kuldīgas bērnu mākslas skolas pirmais direktors Valdis Līcītis audzēkņus labi atminas, īpaši slavē pirmo kursu. „Nesen ciemos bija Pēteris Tulls – izstudējis par interjeristu. Bieži satiekamies, viņš vienmēr atceras to brīnišķīgo laiku. Saka: „Mēs no parastajām skolām atnācām kā tādi mežoņi, bet te bija pilnīgi cita gaisotne.” Visi strādāja ar milzu entuziasmu. Man bija viegli, jo skolēni nolasīja visu, ko mācījām, perfekti apguva mākslas pamatus. Brīnišķīgs audzēknis bija Nauris Vēvers, kurš tagad vada kokapstrādes uzņēmumu Vēvers. Viņa darbi bija labi nostrādāti. Ļoti laba bija Jolanta Sokolovska (Mediņa). Dabas bērns – temperamentīga, strādāja no sevis, precīza krāsās. Visi priecājāmies par viņas darbiem. Tagad strādā muzejā.”


Skolas 40 gadu svinības – 19. oktobrī:
  • 16.00 izstādes Pa_zīmēties atklāšana Mākslas nama 3. stāvā;
  • 18.00 sarunas neformālā gaisotnē Pētera ielā 10 (jaunajā ēkā).

Līdz 15. oktobrim visi, kuri skolā mācījušies, aicināti iesniegt savus darbus izstādei. Tālr. 27020568 (Ina Ozola).
Komentāri
Laikraksts "Kurzemnieks"
2018. gada 31. oktobrī, 10:48
Paldies, izlabojām!
Ieva
2018. gada 30. oktobrī, 14:58
izlabojiet kluudu, Peetera uzvaards ir TULLS ar diviem L.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi