Aizvērt

Sacenšas Lāčplēši un Spīdolas

2018. gada 14. novembrī, 04:45
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Sacenšas Lāčplēši un Spīdolas
7.a klases audzēknis Jānis Priedoliņš plankingā citus pārvarējis un secina, ka pārbaudījumi bijuši gan viegli, gan grūti un interesanti.
Foto: Daina Tāfelberga
Skolās notikuši dažādi Lāčplēša dienas pasākumi. V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā visu nedēļu audzēkņi spēku un veiklību pārbaudīja tradicionālajā konkursā Lāčplēsis un Spīdola.
Sporta skolotāja Līga Zeidaka stāsta, ka šoreiz nolikums nedaudz mainīts, jo mācību iestādē apvienotas vairākas skolas un audzēkņu ir daudz vairāk. Līdz ar to sacensības sadalītas pa sporta stundām, un rezultāti tiek vērtēti pa klašu grupām: 1.–5. klasei Lāčplēsis un Spīdola ir katrai savs, tad tituli piešķirti 6.–7. klasei, 8.–9. klasei un atsevišķi vidusskolai. „Bērniem sacensības ļoti patīk, un rīkojam tās gan patriotiskās nedēļas, gan sportiskā azarta dēļ,” skaidro L.Zeidaka. „Ja kāda disciplīna nepadodas, viņi lūdz, vai nevar atkārtot, lai rezultātu uzlabotu.”
3.a klase šajā konkursā piedalījusies pirmoreiz. Vingrinājumi nav bijuši pārāk grūti. Sacensību brīdī bērni līderus vēl nevarēja nosaukt. „Mēs visi esam vienādi stipri,” viņi uzskata. Bet Jānis Priedoliņš no 7.a klases atzina, ka esot gan viegli, gan grūti pārbaudījumi, bet atšķirībā no iepriekšējiem gadiem – interesantāki. Lāčplēša tituls neesot tik svarīgs, cik spēju apliecinājums. Rezultāti tiks paziņoti šonedēļ.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Cik, jūsuprāt, ilgi vajadzētu strādāt vadošā amatā valsts (pašvaldību) iestādē?
Ne vairāk kā 5 gadus.
Ne vairāk kā 10 gadus.
Visu mūžu.
Tas atkarīgs no veselības stāvokļa.
Tas atkarīgs no darbības veida.
Laikam nav nozīmes.
Nezinu.
Kurzemnieks Horoskopi