Aizvērt

Kas tik viss nenotiek skolā!

2018. gada 10. decembrī, 02:00
Kas tik viss nenotiek skolā!
Turlavas pamatskolā atklāta fotogalerija – izlikti skolēnu labākie darbi, kas konkursā "Mana zeme – Latvija" ieguvuši visvairāk balsu.
Foto: Turlavas pamatskolas arhīvs
„Kad valsts svētku nedēļa ar patriotisku koncertu, erudīcijas konkursiem un sacensībām "Superpuika" bija aizvadīta, sākās nākamās aktivitātes,” Turlavas pamatskolas direktores Lāsmas Veigeltes stāstītais pārliecina, ka dīku dienu kolektīvā nav.
Piemēram, 6. klases komanda skolas godu aizstāvējusi novada konkursā Pagasts. Pilsēta. Valsts, parādot zināšanas par senajiem amata rīkiem, pazīstamajiem cilvēkiem, tautasdziesmām utt.


SPORTS

Turlavnieki pazīstami kā labi sportisti, tādēļ likumsakarīga ir 8. un 9. klases meiteņu sudraba medaļa novada basketbola sacensībās. Piecgadīgie un sešgadīgie drosmīgi piedalījušies bērnudārzu audzēkņu sacensībās Kuldīgas vieglatlētikas manēžā. Reizi nedēļā uz baseinu dodas gan šie bērni, gan 2. klases skolēni. Bērni un vecāki augstu vērtējot iespēju apgūt tik svarīgo prasmi peldēt.


PRET ATKARĪBU

Skolēnu līdzpārvaldes vadītāja Inita Šķēle un vietniece Sabīne Sanija Šēle jau kopš oktobra sociālajā dienestā kursos mācījušās par atkarību problēmām. Zināšanas meitenes likušas lietā, vadot nodarbības sākumskolas audzēkņiem, kuri ar interesi klausījušies stāstījumā par aizraušanos ar datorspēlēm, labprāt iztaujājuši un pildījuši uzdevumus.


KARJERA

1.–6. klase tikusies ar strausu un kazu fermas Nornieki īpašnieci Andu Šīmani, klausījusies stāstījumu par biznesa iespējām laukos. Beigās katra pagatavojusi Ziemassvētku dekoru no strausu spalvām un citiem materiāliem.


ZIEMASSVĒTKI

3. decembra rītā pirmo sveci Adventes vainagā audzēkņi iedeguši kopā ar mācītāju Mārtiņu Burki-Burkevicu. Viņš aicinājis pārdomāt, kāds katram ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Līdz svētkiem mācītājs skolu apciemos reizi nedēļā, lai runātu par draudzību, piedošanu un citām vērtībām. 21. decembrī nodarbību apmeklētāji aicināti uz pasākumu Vislielākā dāvana, ko palīdzējusi sarūpēt Lipaiķu draudze.

Šodien sešgadnieki, kā arī 2. un 4. klase dodas uz Ziemupi satikt Ziemassvētku vecīti un piedalīties darbnīcās. Lai svētkiem sagatavotos pa īstam, skolēni kopā ar vizuālās mākslas skolotāju Laumu Astru Grīnvaldi gatavo dekorus un rotā skolu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi