Aizvērt

Kas tik viss nenotiek skolā!

2018. gada 10. decembrī, 02:00
Kas tik viss nenotiek skolā!
Turlavas pamatskolā atklāta fotogalerija – izlikti skolēnu labākie darbi, kas konkursā "Mana zeme – Latvija" ieguvuši visvairāk balsu.
Foto: Turlavas pamatskolas arhīvs
„Kad valsts svētku nedēļa ar patriotisku koncertu, erudīcijas konkursiem un sacensībām "Superpuika" bija aizvadīta, sākās nākamās aktivitātes,” Turlavas pamatskolas direktores Lāsmas Veigeltes stāstītais pārliecina, ka dīku dienu kolektīvā nav.
Piemēram, 6. klases komanda skolas godu aizstāvējusi novada konkursā Pagasts. Pilsēta. Valsts, parādot zināšanas par senajiem amata rīkiem, pazīstamajiem cilvēkiem, tautasdziesmām utt.


SPORTS

Turlavnieki pazīstami kā labi sportisti, tādēļ likumsakarīga ir 8. un 9. klases meiteņu sudraba medaļa novada basketbola sacensībās. Piecgadīgie un sešgadīgie drosmīgi piedalījušies bērnudārzu audzēkņu sacensībās Kuldīgas vieglatlētikas manēžā. Reizi nedēļā uz baseinu dodas gan šie bērni, gan 2. klases skolēni. Bērni un vecāki augstu vērtējot iespēju apgūt tik svarīgo prasmi peldēt.


PRET ATKARĪBU

Skolēnu līdzpārvaldes vadītāja Inita Šķēle un vietniece Sabīne Sanija Šēle jau kopš oktobra sociālajā dienestā kursos mācījušās par atkarību problēmām. Zināšanas meitenes likušas lietā, vadot nodarbības sākumskolas audzēkņiem, kuri ar interesi klausījušies stāstījumā par aizraušanos ar datorspēlēm, labprāt iztaujājuši un pildījuši uzdevumus.


KARJERA

1.–6. klase tikusies ar strausu un kazu fermas Nornieki īpašnieci Andu Šīmani, klausījusies stāstījumu par biznesa iespējām laukos. Beigās katra pagatavojusi Ziemassvētku dekoru no strausu spalvām un citiem materiāliem.


ZIEMASSVĒTKI

3. decembra rītā pirmo sveci Adventes vainagā audzēkņi iedeguši kopā ar mācītāju Mārtiņu Burki-Burkevicu. Viņš aicinājis pārdomāt, kāds katram ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Līdz svētkiem mācītājs skolu apciemos reizi nedēļā, lai runātu par draudzību, piedošanu un citām vērtībām. 21. decembrī nodarbību apmeklētāji aicināti uz pasākumu Vislielākā dāvana, ko palīdzējusi sarūpēt Lipaiķu draudze.

Šodien sešgadnieki, kā arī 2. un 4. klase dodas uz Ziemupi satikt Ziemassvētku vecīti un piedalīties darbnīcās. Lai svētkiem sagatavotos pa īstam, skolēni kopā ar vizuālās mākslas skolotāju Laumu Astru Grīnvaldi gatavo dekorus un rotā skolu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi