Aizvērt

Gandarījums par paveikto

2019. gada 23. janvārī, 08:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Gandarījums par paveikto
Foto: Laila Liepiņa
„Izlaidums augstskolā ir lieli, vienlaikus individuāli svētki,” tā pēc Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas un Ventspils filiāles izlaiduma teica direktore Ruta Karloviča.
NO 11 NOVADIEM

Nedēļas nogalē LU diplomu saņēma 64 pedagoģijas un komercdarbības studenti no 11 novadiem. Vistālāk uz mācībām Kuldīgā braukuši maģistri – pat no Limbažiem un Rīgas. Tālākie šo filiāli izvēlējušies tāpēc, ka vienīgā vieta, kur tobrīd piedāvāta pedagoģijas maģistru programma, bijusi tikai šeit, pat ne Rīgā.

Savus absolventus sveica Kuldīgas, Talsu un Saldus novada pašvaldība, ieradās arī programmu direktori, LU reģionālā centra direktore Gunta Kraģe un citi. „Pēc svinīgās daļas kultūras centrā devāmies uz filiāli, kur pakavējāmies pie šampanieša glāzes un runājām par nākotni,” teic R.Karloviča.


SAPNIS REIZ JĀPIEPILDA

Viesu nama Mazsālijas saimniece Gunita Štorha ir viena no pedagoģijas maģistrēm, kas saņēma diplomu. Šī viņai ir jau otrā maģistrantūra. „Kāpēc pedagoģija? Laikam jau sapnis reiz jāpiepilda. Kad tikko iemācījos runāt, visiem esot teikusi, ka būšu mācītāja. Pēc laika mamma saprata, ka tas saistīts nevis ar sludināšanu, bet skolotājas darbu. Esmu uzkrājusi dzīves pieredzi un saprotu, ka varu to dot tālāk – mācīt. Diži tālu no pedagoģijas neesmu. Laiku pa laikam Lauku konsultāciju un izglītības centrs, dažādas koledžas un pašvaldību uzņēmumi uzaicina lasīt lekcijas. Piedalos profesionālās izglītības programmu akreditācijā kā tūrisma, viesmīlības un ēdināšanas speciāliste. Tagad zināšanas noderēs,” pārliecināta G.Štorha.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi