Aizvērt

Piesakies "Fizmix eksperimentam"

2019. gada 23. janvārī, 10:51
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Piesakies "Fizmix eksperimentam"
"Latvenergo" aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties fizikas konkursam “Fizmix eksperiments”, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā.
Valsts izglītības satura centrs 2018./2019. mācību gadu pasludinājis par Fizikas gadu.

“Tā kā fizika nav priekšmets, kuru var apgūt bez priekšzināšanām jebkurā vecumā, ir būtiski, ka interese par to tiek raisīta jau pamatskolā. Konkurss ir svarīgs skolotāju un skolēnu atbalsts mācību procesā. Skolotāji tic, ka dalība konkursā var kļūt par skolēna karjeras izvēles pagrieziena punktu, un to pierāda arvien pieaugošais komandu pieteikumu skaits,” stāsta AS Latvenergo izpilddirektors Āris Žīgurs.

Līdz 8. februārim www.fizmix.lv/eksperiments jāreģistrē komanda, kurā ir  pieci 8. un/vai 9. klašu skolēni un viens skolotājs-konsultants. No 11. februāra līdz 22. martam norisināsies atlases neklātienes kārta, kurā būs jāveic aizraujoši uzdevumi un jākrāj punkti, lai iekļūtu konkursa finālā Rīgā, kas notiks 11. maijā Fizmix fizikas festivāla laikā. Nolikums: https://www.fizmix.lv/eksperiments/nolikums. Septiņas komandas saņems vērtīgas balvas no sadarbības partneriem un iegūs ceļazīmi uz vasaras nometni.

Šogad un turpmāk Fizmix eksperiments skolēnus aicinās padziļināti pētīt kādu fizikas elementu. Par šīgada tēmu izvēlēts Laiks – galvenais mērīšanas sistēmas elements un viens no fizikas pamatelementiem. Konkurss arī šogad tiks pielīdzināts atklātajai mācību olimpiādei, kas sniedz iespēju skolēniem un skolotājiem saņemt novērtējumu par konkursā ieguldīto darbu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi