Aizvērt

Par godu Kārlim Skalbem

2019. gada 25. janvārī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Par godu Kārlim Skalbem
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma audzēkne Kintija Liepiņa veido kompozīciju pēc Kārļa Skalbes pasakas "Bendes meitiņa", kurā meitene sapņo, kāda būtu dzīve, ja viņa nebūtu bendes meita.
Foto: Jolanta Hercenberga
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā šīgada literārais konkurss veltīts dzejnieka Kārļa Skalbes 140. jubilejai. Visi audzēkņi raksta pārspriedumu, bet koka izstrādājumu dizaineri rada literāri ilustratīvu kompozīciju.
Konkursu skola rīko sesto gadu. Pirmajā kārtā 130 audzēkņu raksta domrakstu. 40 labāko darbu autori kopā ar citu Latvijas skolu pārstāvjiem piedalīsies 2. kārtā. Noslēgumā labākie tiekas konferencē, rāda savus darbus, stāsta par tapšanu, bet domraksti tiek publicēti grāmatā.

Mēbeļu dizaina audzēkņi izstādē rāda savus darbus, kuros K.Skalbes pasaku un dzejas fragmenti papildināti ar simboliem vai tēliem un domām par autora daiļradē pausto.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi