Aizvērt

Tehnikumam – balva par sadarbību

2019. gada 25. janvārī, 04:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Tehnikumam – balva par sadarbību
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam balva par to, ka jaunieši tiek iepazīstināti ar Zemessardzes darbu. Attēlā – aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis kopā ar skolas direktori Daci Cini, vietnieci Gunitu Urbāni, pulkvedi Andri Riekstu un kapteini Jāni Vīcupu.
Foto: KTTT arhīvs
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pasniedzis goda rakstu Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam (KTTT) kā labākajai profesionālās izglītības iestādei, kas māca par Zemessardzi.
Apbalvošanā ministrijā skolu pārstāvēja direktore Dace Cine un vietniece Gunita Urbāne, piedalījās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris Andris Rieksts un 45. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris Jānis Vīcups.

Direktores vietniece praktiskajā mācībā Astrīda Zeile stāsta, ka sadarbība sākusies pirms gadiem desmit, kad automehāniķi un loģistikas darbinieki praksē bijuši Zemessardzē. Otro gadu 1. un 2. kursa audzēkņiem tādā mācību priekšmetā kā valsts aizsardzība notiek jaunsardzes nodarbības. Latvijas simtgades Lāčplēša dienā jaunieši iesaistījušies karogu alejā, viņi piedalās Zemessardzes rīkotajās sporta spēlēs un citos pasākumos.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kam jaunajam Latvijas prezidentam valstī visvairāk būtu jāpievērš uzmanība ?
tiesiskumam
nevienlīdzības mazināšanai
starptautiskām attiecībām
tēla veidošanai
cilvēciskām attiecībām
birokrātijas mazināšanai
drošībai
Kurzemnieks Horoskopi