Aizvērt

Aktīvi un mērķtiecīgi kandidāti

2019. gada 4. februārī, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Aktīvi un mērķtiecīgi kandidāti
Kuldīgas 2. vidusskolas līdzpārvaldes prezidenta kandidāti Sintija Kārkliņa un Kaspars Doķis (vidū).
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas 2. vidusskolā no 1. līdz 7. februārim notiek līdzpārvaldes prezidenta vēlēšanas. Tajās savu kandidatūru izvirzījuši 10. klases skolēni Sintija Kārkliņa un Kaspars Doķis.
Pagājušajā ceturtdienā kandidāti skolēnus un skolotājus iepazīstināja ar sevi. S.Kārkliņa darbojas līdzpārvaldē divus gadus, ir vadījusi un organizējusi pasākumus. Viņa par sevi saka: „Esmu komunikabla, bet kautrīga. Cenšos piedalīties visos pasākumos un ceru uz turpmāku sadarbību. Vēlos turpināt organizēt pasākumus, saliedēt skolas iemītniekus, uzklausīt katra kolektīva idejas un popularizēt skolas vārdu.” Sintijas moto – Katrā no mums ir kaut kas unikāls, ko varbūt paši neesam atklājuši.

K.Doķis līdzpārvaldē darbojas pirmo gadu. „Aktīvi iesaistos līdzpārvaldes darbā, rīkoju un vadu pasākumus. Manuprāt, esmu piemērots šim amatam, jo esmu atbildīgs, aktīvs, komunikabls un mērķtiecīgs. Pret darbu attiecos apzinīgi. Zinu, ka vienam pašam panākumus sasniegt neizdosies, tāpēc jābūt kopdarbam un citam citu jāatbalsta. Mans mērķis ir veidot aktīvāku skolas dzīvi, sadarbību ar citām skolām, rīkot klases saliedēšanas pasākumus, radīt mājīguma sajūtu skolā.” Kaspara moto – Darot kopā, varam visu.

Abi kandidāti saka, ka neuzskata otru par konkurentu, jo tāpat darbosies kopā. „Mēs protam sadarboties plecu pie pleca,” atzīst Kaspars.

Līdzpārvaldes prezidenta pienākumi ir sagatavot un vadīt skolas līdzpārvaldes sanāksmes, ierasties uz sēdēm, aizstāvēt skolas godu pasākumos, sadarboties ar direktori, izstrādāt līdzpārvaldes plānu, informēt par pasākumiem un akcijām skolā, koordinēt un kontrolēt līdzpārvaldes dalībnieku darbību, uzrunāt skolas saimi svētkos. Skolas prezidenta inaugurācijas pasākums notiks 14. februārī.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.