Aizvērt

Kuldīdznieki un skrundenieki ir mobili

2019. gada 18. februārī, 02:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Kuldīdznieki un skrundenieki ir mobili
"Kuldīgas piecīši": Gusts Lapiņš, Jānis Priedoliņš, Renāte Treimane, Ksenija Matroze un skolotāja Līga Zeidaka.
Foto: Rīkotāju arhīvs
Konkursa "Gribu būt mobils!" pēdējā no septiņiem pusfināla posmiem V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas komanda "Kuldīgas piecīši" izcīnījusi otro vietu, bet Skrundas vidusskolas komanda "Skrunda 3" – trešo.
Sacensības notika Kuldīgā, abām mūspuses komandām bija jācīnās ar vēl astoņām, kas pēc neklātienes kārtas bija iekļuvušas pusfinālā. Uzvarēja Brocēnu Ašie motobraucēji (56,13 punkti). Tā kā kuldīdznieku rezultāti (55 punkti) atpalika vien nedaudz vairāk par vienu punktu, arī viņi dosies uz fināla cīņām, kas notiks 6. martā Rīgā.

Konkursu 6.–8. klašu skolēniem rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija, lai rosinātu jauniešus domāt par satiksmes drošību gan kā gājējiem, gan velobraucējiem un mopēda vadītājiem. Vispirms dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem internetā, bet pusfināla sacensībās savstarpēju spēļu veidā komandas savas zināšanas parādīja klātienē. Bez mūsējiem Kurzemē aktīvi un ceļu satik-smē zinoši vēl bija Popes pamatskolas, Ventspils Centra sākumskolas un Nīcas vidusskolas skolēni.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: