Aizvērt

Trešā vieta par čella un vijoles spēli

2019. gada 12. aprīlī, 06:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece, Anna Bivbāne
Trešā vieta par čella un vijoles spēli
Kuldīgas meitenes Helēna Jūrmale un Reičela Reimane pārliecinātas, ka uzstāties Saldus mūzikas skolas lielajā koncertzālē ir liels piedzīvojums, kaut arī konkursā "Sol-Re-La-Mi" abas piedalījās otro reizi.
Foto: Kuldīgas mūzikas skolas arhīvs
Kuldīgas un Skrundas meitenes guvušas labus rezultātus 14. Kurzemes mūzikas skolu stīgu instrumentālistu konkursā "Sol-Re-La-Mi" Saldū.
2. čella klases audzēkne Helēna Jūrmale (skolotāja Baiba Jūrmale, koncertmeistare Līga Saulgrieze) ieguvusi 3. vietu B grupā, kurā startēja četri dalībnieki. Bet starp 14 vijolniekiem B grupā trešā bija Reičela Reimane (3. vijoles klase, skolotāja Inguna Svara, koncertmeistare Marta Ozoliņa). 2. vijoles klases audzēkne Emilia Behmane no Skrundas B grupā ieguvusi atzinību (skolotāja Sandra Nikovska, koncertmeistars Jānis Āboliņš).

Pedagoģe I.Svara pastāstīja, ka kuldīdznieki konkursā piedalās katru gadu: „Meitenes skolu pārstāvēja godam un par padarīto ir priecīgas, arī skolotājām gandarījums.” Piedalījās vijolnieki un čellisti no Kuldīgas, Skrundas, Liepājas, Ventspils, Saldus, Tukuma, Vaiņodes, Aizputes, Dobeles, Talsiem, Grobiņas, Pāvilostas, Nīcas, Engures un Nīgrandes.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi