Aizvērt
Vecākas ziņas
Būs direktors un arī mācītājs

Būs direktors un arī mācītājs13

2019. gada 31. oktobrī, 15:09
Par Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktoru novada domes sēdē apstiprināts Mārtiņš Burke-Burkevics, kurš līdz šim bijis sociālo zinību pedagogs Kuldīgas 2. vidusskolā, bet vairāk zināms kā Sv. Annas draudzes mācītājs, Zemessardzes kapelāns, dziedātājs grupā "Montana" un citos muzikālos projektos.
Apgūst jaunos standartus

Apgūst jaunos standartus

2019. gada 30. oktobrī, 02:00
Gatavojoties jaunajam projektam "Skola 2030", Kuldīgā sporta skolotājiem un treneriem notika seminārs un praktiskas nodarbības.
Top filmiņa Padurei

Top filmiņa Padurei

2019. gada 25. oktobrī, 00:35
Visu nedēļu Padures muižā notika animācijas darbnīcas bērniem, un līdz janvārim Padure tiks pie savas filmiņas.
Bērni lasa kopā ar suņiem

Bērni lasa kopā ar suņiem

2019. gada 25. oktobrī, 00:25
Kuldīgas bibliotēkas bērnu literatūras centrā pirmo reizi viesojās suņi no Ventspils kanisterapijas komandas. 30 bērnu kopā ar četrkājainajiem draugiem lasīja grāmatu "Pelītes Pērlītes brauciens ar gultu" un mācījās krāsas.
Gūst idejas inovatīvām metodēm

Gūst idejas inovatīvām metodēm

2019. gada 7. oktobrī, 02:00
Kuldīgas Centra vidusskolā (KCV) kā pie programmas "Nordplus" projekta "21 st Century Lesson" ("21. gadsimta mācību stunda") dalībnieces no 30. septembra līdz 5. oktobrim viesojās partneri no Engerdāles pamatskolas Norvēģijā un Gedminu proģimnāzijas Klaipēdā.
Iespējamais skolotājs ar misiju

Iespējamais skolotājs ar misiju 1

2019. gada 7. oktobrī, 00:00
Kuldīgas Centra vidusskolā šajā mācību gadā strādāt sācis izglītību atbalstošās organizācijas "Iespējamā misija" dalībnieks Krists Felš-Milbergs. Viņš piektajām klasēm māca matemātiku un vidusskolēniem ekonomiku.
Kuldīgā mācīs pakalpojumu dizainu

Kuldīgā mācīs pakalpojumu dizainu

2019. gada 6. oktobrī, 00:00
Izveidot tādu augstskolas filiāli, kuras studiju satura veidošanā piedalās vairāku valstu partneri, ir pilnīgi jauna pieredze Latvijā. Tieši tāda augstskola top Kuldīgā – Mākslas un radošais klasteris, kurā plānota Latvijas Mākslas akadēmijas filiāle.
Sveicam Skolotāju dienā!

Sveicam Skolotāju dienā!

2019. gada 4. oktobrī, 08:47
Kuldīgas 2. vidusskolas skolotājiem pārsteigumu bija sagatavojusi skolēnu līdzpārvalde. No rīta pie durvīm skolotāji tika mīļi sagaidīti un viņiem nodots vēstījums: "Skolotāj, Tu esi labākais no labākajiem!""
Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas

Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas

2019. gada 13. septembrī, 05:00
Pirmsskolas izglītības iestādes Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā apmeklē ap tūkstoš bērnu. Kā sācies jaunais mācību gads, 13. septembra „Kurzemniekā” jautājām iestāžu vadītājām.
Rīcība sākas ar domāšanu

Rīcība sākas ar domāšanu

2019. gada 6. septembrī, 05:00
Pedagoģijas doktore Karine Oganisjana uzskata – lai veicinātu skolēnu domāšanu, viņiem jāpiedāvā tādas darba formas, kas stiprina domāšanas pīlārus: sajūtas, uztveri, emocijas, iztēli, valodu, darbību, pieredzi un zināšanas.
Priekšā daudz pārmaiņu

Priekšā daudz pārmaiņu

2019. gada 2. septembrī, 08:00
Sācies jauns mācību gads, un skolēni ar gladiolām, asterēm, dālijām un citām rudens puķēm rokās dodas uz skolu. Atkalredzēšanās prieks un mazliet arī bažas, jo izglītību skar būtiskas pārmaiņas, par kurām nezināmā vēl daudz.
Jaunietis ir pasaules atklājējs

Jaunietis ir pasaules atklājējs

2019. gada 2. septembrī, 07:00
Radoši, domājoši, jautri, gatavi izaicinājumiem – tā par sevi saka Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra (BJC) darbinieki. Pavisam viņu ir ap 60.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis "Covid-19" vīrusa dēļ:
mani satrauc;
uztveru mierīgi;
stiprinu imunitāti;
rada manī sašutumu to dēļ, kas noteikumus neievēro;
rada bažas par skolēnu sekmēm;
rada problēmas ģimenē;
rada problēmas darbā;
rada problēmas manam biznesam.
Kurzemnieks Horoskopi