Aizvērt
Nākamajā numurā piektdien, 20. septembrī
  • Kā radīt mazāk atkritumu.
  • Uz Grieķijas salām.
  • Zemessargiem jauns komandieris.
  • Biznesa inkubatoram trīs gadi.
  • Biedrība "Zelta kadri" un brīvdabas kino.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107
Drukātās avīzes e-versija Nr. 107 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Ar gandarījuma sajūtu

Ar gandarījuma sajūtu

2019. gada 6. februārī, 04:00
„Gatavojos nopietni, jo apzinājos, ka tā bija iespēja sevi parādīt valsts līmenī. Labais novērtējums ir stimuls arī turpmāk ieguldīt darbu,” saka kuldīdznieks Kārlis Upenieks, Ventspils mūzikas vidusskolas audzēknis, kurš valsts konkursā sitaminstrumentu spēlē ieguvis 2. vietu.
Aktīvi un mērķtiecīgi kandidāti

Aktīvi un mērķtiecīgi kandidāti

2019. gada 4. februārī, 04:00
Kuldīgas 2. vidusskolā no 1. līdz 7. februārim notiek līdzpārvaldes prezidenta vēlēšanas. Tajās savu kandidatūru izvirzījuši 10. klases skolēni Sintija Kārkliņa un Kaspars Doķis.
Zināšanas roku rokā ar sajūtām

Zināšanas roku rokā ar sajūtām

2019. gada 28. janvārī, 03:00
„Kopš dažādu ierīču ienākšanas skolā esam novērojuši, ka skolēnu uzvedība uzlabojusies. Ja bērnam ir, ko darīt, mazāk laika atliek blēņām,” atzīst Pelču speciālās internātpamatskolas-attīstības centra direktores vietniece metodiskajā darbā Līga Kuršinska. Kas ir interaktīvā grīda un galds, ūdensgulta un smaguma sega, magnētiskās plēves, gaismas galdi, krēsls, kurā skan mūzika, projekcijas smiltīs un siltās smiltis, uzziniet 28. janvāra „Kurzemniekā”.
Tehnikumam – balva par sadarbību

Tehnikumam – balva par sadarbību

2019. gada 25. janvārī, 04:00
Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pasniedzis goda rakstu Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumam (KTTT) kā labākajai profesionālās izglītības iestādei, kas māca par Zemessardzi.
Pirmās kendamas sacensības

Pirmās kendamas sacensības

2019. gada 25. janvārī, 02:00
„Pasākums izdevies, jo tagad tā ir jauniešu aizraušanās,” tā par sacensībām ar Japānas koka rotaļlietu – kendamu – saka Skrundas vidusskolas 7. klases audzēknis Ralfs Arājums.
Par godu Kārlim Skalbem

Par godu Kārlim Skalbem

2019. gada 25. janvārī, 00:00
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā šīgada literārais konkurss veltīts dzejnieka Kārļa Skalbes 140. jubilejai. Visi audzēkņi raksta pārspriedumu, bet koka izstrādājumu dizaineri rada literāri ilustratīvu kompozīciju.
Piesakies "Fizmix eksperimentam"

Piesakies "Fizmix eksperimentam"

2019. gada 23. janvārī, 10:51
"Latvenergo" aicina pamatskolēnus un skolotājus pieteikties fizikas konkursam “Fizmix eksperiments”, kas noslēgsies ar Latvijas fizikas svētkiem 11. maijā.
Gandarījums par paveikto

Gandarījums par paveikto

2019. gada 23. janvārī, 08:00
„Izlaidums augstskolā ir lieli, vienlaikus individuāli svētki,” tā pēc Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas un Ventspils filiāles izlaiduma teica direktore Ruta Karloviča.
Enija cīnīsies finālā

Enija cīnīsies finālā

2019. gada 21. janvārī, 02:00
Latvijas TV erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 10. klases skolniece Enija Grēta Fiļippova ieguvusi tiesības februāra beigās būt viena no sešiem fināla dalībniekiem.
Izdarīts daudz, aicinās jaunus biedrus

Izdarīts daudz, aicinās jaunus biedrus

2019. gada 21. janvārī, 00:00
Dziedot spēka dziesmas un zīmējot latvju zīmes, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Kuldīgas starpnovadu arodorganizācijas padome brīvdienu mājā "Raxti" atskatījās uz pērn paveikto.
Dziesmas mācījās vēl naktī

Dziesmas mācījās vēl naktī

2019. gada 18. janvārī, 08:00
Tautasdziesmu dziedāšanas konkursā "Lakstīgala" ceļazīmi uz Kurzemes kārtu no Kuldīgas novada saņēma Ēdoles pamatskolas 1.–4. klases un Turlavas pamatskolas 5.–9. klases komanda.
Bērnudārzā kļuvis interesantāk

Bērnudārzā kļuvis interesantāk

2019. gada 16. janvārī, 03:00
„Vecākie bērni ēdienu uz šķīvja uzliek paši, ielej krūzītē tēju vai sulu. Tas ļoti atšķiras no tā, kā bija agrāk, kad visiem galdu uzklāja auklīte,” Kuldīgas bērnudārza „Bitīte” vadītāja Līga Megne stāsta, kā tiek ieviesta kompetenču izglītība jeb uz skolēnu orientēta mācīšanās.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Pazudusi kaķenīte

Pazudusi kaķenīte
Padures pagastā no mājām 3.–4. septembra naktī noklīdusi KAĶENE vārdā Pūce. Tumšas krāsas (brūna, melna, tumši pelēka), strīpaina, ar baltām kājām, baltu vēderu un baltu pakrūti. Zina savu vārdu un ir droša. Sterilizēta. Tiek ļoti, ļoti gaidīta mājās. Atradējam, lietderīgas informācijas sniedzējam ir garantēta finansiāla atlīdzība. Ja redzat/atrodat, lūgums pieturēt un zvanīt Ievai, tālr. 29698821.
Aptauja
Tas, ka bankas pārtrauc ierasto kodu karšu izmantošanu, man
liekas normāli
sagādā problēmas
patīk, jo jau sen lietoju Smart-ID
patīk, jo lietoju kodu kalkulatoru
vienalga, jo banku pakalpojumus internetā neizmantoju
Kurzemnieks Horoskopi