Aizvērt
Parunā ar savu bērnu!

Parunā ar savu bērnu!

No šodienas līdz 14. martam tiešsaistē ikviens var pieslēgties sarunām pirmajā bērnu mentālās veselības nedēļā "Runā ar mani", kuras nolūks ir pieaugušajiem pastāstīt par bērnu psihisko veselību un to, kāda palīdzība ir pieejama. To rīko kādreizējās kuldīdznieces Ivetas Parravani dibinātā biedrība "Debesmanna".
2021. gada 8. martā, 16:21
Nākamajā numurā piektdien, 14. maijā
  • Divpadsmitajiem sākas eksāmeni.
  • Kas maināms Darba likumā.
  • Aina Baumane par dzīvi un sportu.
  • Rumbas ielas stāsti.
  • Personība: Antoņina Valeiņa.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 37
Drukātās avīzes e-versija Nr. 37 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Gūst idejas inovatīvām metodēm

Gūst idejas inovatīvām metodēm

2019. gada 7. oktobrī, 02:00
Kuldīgas Centra vidusskolā (KCV) kā pie programmas "Nordplus" projekta "21 st Century Lesson" ("21. gadsimta mācību stunda") dalībnieces no 30. septembra līdz 5. oktobrim viesojās partneri no Engerdāles pamatskolas Norvēģijā un Gedminu proģimnāzijas Klaipēdā.
Iespējamais skolotājs ar misiju

Iespējamais skolotājs ar misiju 1

2019. gada 7. oktobrī, 00:00
Kuldīgas Centra vidusskolā šajā mācību gadā strādāt sācis izglītību atbalstošās organizācijas "Iespējamā misija" dalībnieks Krists Felš-Milbergs. Viņš piektajām klasēm māca matemātiku un vidusskolēniem ekonomiku.
Kuldīgā mācīs pakalpojumu dizainu

Kuldīgā mācīs pakalpojumu dizainu

2019. gada 6. oktobrī, 00:00
Izveidot tādu augstskolas filiāli, kuras studiju satura veidošanā piedalās vairāku valstu partneri, ir pilnīgi jauna pieredze Latvijā. Tieši tāda augstskola top Kuldīgā – Mākslas un radošais klasteris, kurā plānota Latvijas Mākslas akadēmijas filiāle.
Sveicam Skolotāju dienā!

Sveicam Skolotāju dienā!

2019. gada 4. oktobrī, 08:47
Kuldīgas 2. vidusskolas skolotājiem pārsteigumu bija sagatavojusi skolēnu līdzpārvalde. No rīta pie durvīm skolotāji tika mīļi sagaidīti un viņiem nodots vēstījums: "Skolotāj, Tu esi labākais no labākajiem!""
Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas

Pirmsskolā ievieš jaunas vēsmas

2019. gada 13. septembrī, 05:00
Pirmsskolas izglītības iestādes Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadā apmeklē ap tūkstoš bērnu. Kā sācies jaunais mācību gads, 13. septembra „Kurzemniekā” jautājām iestāžu vadītājām.
Rīcība sākas ar domāšanu

Rīcība sākas ar domāšanu

2019. gada 6. septembrī, 05:00
Pedagoģijas doktore Karine Oganisjana uzskata – lai veicinātu skolēnu domāšanu, viņiem jāpiedāvā tādas darba formas, kas stiprina domāšanas pīlārus: sajūtas, uztveri, emocijas, iztēli, valodu, darbību, pieredzi un zināšanas.
Priekšā daudz pārmaiņu

Priekšā daudz pārmaiņu

2019. gada 2. septembrī, 08:00
Sācies jauns mācību gads, un skolēni ar gladiolām, asterēm, dālijām un citām rudens puķēm rokās dodas uz skolu. Atkalredzēšanās prieks un mazliet arī bažas, jo izglītību skar būtiskas pārmaiņas, par kurām nezināmā vēl daudz.
Jaunietis ir pasaules atklājējs

Jaunietis ir pasaules atklājējs

2019. gada 2. septembrī, 07:00
Radoši, domājoši, jautri, gatavi izaicinājumiem – tā par sevi saka Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra (BJC) darbinieki. Pavisam viņu ir ap 60.
Pedagogus sveic darba jubilejās

Pedagogus sveic darba jubilejās

2019. gada 2. septembrī, 01:00
Pedagogu konferencē pirms jaunā mācību gada sākuma Kuldīgas novada pašvaldība tradicionāli sveica skolotājus apaļās darba jubilejās.
Skolas uzpostas jaunam cēlienam

Skolas uzpostas jaunam cēlienam

2019. gada 19. augustā, 04:57
Kuldīgas novada skolās vasarā veikti nelieli kosmētiskie remonti, pirkts inventārs un papildināti mācību materiālu krājumi. Pedagogu kolektīvi esot stabili, dažās skolās plānotas nelielas izmaiņas. Skolēnu skaits citviet līdzīgs kā pērn, bet citviet sarucis.
Kas jauns mūzikas skolā

Kas jauns mūzikas skolā

2019. gada 14. augustā, 02:56
„Man ir ļoti interesanti! Atkal ir izjūta, ka no rīta nevaru sagaidīt, kad došos uz darbu,” saka Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas direktore Andra Zvejniece, kura šajā amatā ir no 1. jūlija.
Pieteikšanās rit pilnā sparā

Pieteikšanās rit pilnā sparā

2019. gada 31. jūlijā, 08:00
Līdz 31. augustam turpinās pieteikšanās studiju programmās Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas filiālē un Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā (KTTT).
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā