Aizvērt
Vecākas ziņas
Gatavi studēt

Gatavi studēt

2018. gada 21. februārī, 00:00
Interesanti, dažādi, individuāli, mūs vieno kontroldarbi – tā par sevi saka Kuldīgas Centra vidusskolas 12.v klases skolēni.
Modeļus zīmē pirmo reizi

Modeļus zīmē pirmo reizi

2018. gada 16. februārī, 06:00
„Rozentāļos zīmēt modeļus ir ikdiena, bet mums tas bija jaunums – pirmā reize gan tiem, kuri pozē, gan audzēkņiem,” tā par Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma (KTTT) dalību mākslas un dizaina skolu konkursā "Skice. Īstermiņa zīmējums" saka vizuālās mākslas skolotāja Elita Asne.
Jaunieši iegūst profesiju un pieredzi

Jaunieši iegūst profesiju un pieredzi

2018. gada 14. februārī, 02:00
Līdz 23. februārim Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) vēl var pieteikties izglītības programmā "Jauniešu garantija", kurā darba tirgū pieprasītu profesiju gada laikā var apgūt bez maksas. Pieredzē dalās autoelektriķis Ēvalds Voitko no Rendas.
Trīs princeses dzīvei gatavas

Trīs princeses dzīvei gatavas

2018. gada 14. februārī, 00:00
„Tik mazai klasei, kurā esam trijatā, ir savi plusi un mīnusi,” savā žetonvakarā pārdomās dalās Alsungas vidusskolas 12. klases skolnieces. „Katrai vairāk atbildības un uzmanības, bet nav kolektīva izjūtas, jo esam drīzāk draudzenes, nevis klasesbiedrenes.”
Prot un grib rakstīt glīti

Prot un grib rakstīt glīti

2018. gada 9. februārī, 00:00
„Man ir svarīgi rakstīt glīti un darbu izdarīt kārtīgi. Ja tā nedarīšu, paviršs būs viss – ne tikai rokraksts vien,” tā glītrakstīšanas stundā saka Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 4. klases skolniece Estere Brasle.
Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

2018. gada 31. janvārī, 02:00
Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiālē no 1. septembra tiks īstenota tikai pirmsskolas programma un bērnudārznieki tiks pārcelti citur. Tā novada deputāti nolēmuši janvāra sēdē.
Iekāpjot pedagoga kurpēs

Iekāpjot pedagoga kurpēs

2018. gada 24. janvārī, 00:00
Jau desmit gadu, kopš Latvijā darbojas "Iespējamā misija" (IM) – organizācija, kas vēlas labu izglītību katram bērnam, darbā skolā ieinteresējot, sagatavojot un atbalstot spējīgus un mērķtiecīgus cilvēkus. Parasti viņi izglītību ieguvuši un darbojušies profesijās, kas nav saistītas ar pedagoģiju. Iesaistoties misijā, uz diviem gadiem viņi iekāpj skolotāja kurpēs un palīdz skolēniem mācīties, vienlaikus mācoties paši.
Burtiņš, vārdiņš, teikumiņš

Burtiņš, vārdiņš, teikumiņš

2018. gada 15. janvārī, 08:00
Kuldīgas Centra vidusskolā nupat nosvinēti Ābeces svētki, kad pirmklasnieki rāda, ka ir iemācījušies visus burtus.
Ir interesantāk mācīties

Ir interesantāk mācīties

2018. gada 15. janvārī, 02:00
Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) 10.v klase uzskata, ka viedierīču lietošana mācības atvieglo. Bet literatūras skolotāja Ilze Roberta uzsver, ka skolēniem pasliktināsies iemaņas sarunāties aci pret aci.
Rindā pēc izglītības

Rindā pēc izglītības

2018. gada 15. janvārī, 00:00
Stāsts par tēti, kurš nakti pirms bērna reģistrācijas 1. klasē pavadījis savā auto pie Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas (KMHZV), lai rindā būtu pirmais, nav mīts.
Devītklasniekiem, kuriem interesē inženierzinātnes

Devītklasniekiem, kuriem interesē inženierzinātnes

2018. gada 11. janvārī, 11:19
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola aicina 9. klases skolēnus pieteikties 4. atklātajai inženierzinātņu olimpiādei. Godalgoto vietu ieguvēji skolā tiks uzņemti bez iestājpārbaudījuma.
Dāņu garšas Kuldīgā

Dāņu garšas Kuldīgā

2018. gada 8. janvārī, 02:00
Iepazīstot vienam otra tradicionālos ēdienus – tā noritējusi dāņu aroda pedagogu vizīte Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā ar mērķi nākotnē veidot ilgstošu sadarbību.