Aizvērt
Kā virtuālās realitātes tehnoloģijas izmantot skolā

Kā virtuālās realitātes tehnoloģijas izmantot skolā

Digitālajā nedēļā no 27. līdz 29. martam Skrundas vidusskolas skolotājām Inesei Pickainei un Unai Ziņģei kopā ar skolotājiem no citām Latvijas skolām bija iespēja piedalīties "eTwinning" skolu savdabības tīkla un "Samsung" organizētās mācībās par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā.
2019. gada 15. aprīlī, 01:00
Nākamajā numurā trešdien, 24. aprīlī
  • Kas satrauc iedzīvotājus Rendā.
  • Snēpeles muižas vilinājums.
  • Saruna ar bijušo šķēpmetēju Ingu Kožarenoku.
  • Kuldīgas Centra vidusskolas 12. klase.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Nevis konkurence, bet vienlīdzība

Nevis konkurence, bet vienlīdzība

2018. gada 18. maijā, 01:00
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra (BJC) pavasara svētkos "Cita spēle" pats interesantākais bija tas, ka vienā ēkā atradās tik daudz pulciņu un skolēnu ar dažādām interesēm. Pat tad, ja katrs darīja ko citu, visus vienoja satraukums par to, kā labāk parādīt sava pulciņa veikumu. Pasākums bija paredzēts 1905. gada parkā, bet lietus dēļ notika telpās.
Būs skumīgi šķirties

Būs skumīgi šķirties

2018. gada 16. maijā, 00:00
„Mēs visur piedalāmies un iegūstam labas vietas, esam draudzīgi, sportiski un zinoši,” tā saka Kuldīgas 2. vidusskolas 12. klase. Skolēni stāsta, ko atcerēsies no te pavadītajiem gadiem, un atklāj nākotnes ieceres.
Cilvēks savā vietā

Cilvēks savā vietā

2018. gada 14. maijā, 07:00
Latviešu valodas un literatūras skolotājai Zandai Šlegelmilhai Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums (KTTT) pēc Liepājas Pedagoģijas akadēmijas beigšanas ir pirmā un vienīgā darbavieta.
Sveic vislabākos skolēnus

Sveic vislabākos skolēnus

2018. gada 11. maijā, 04:00
„Visus jūs var raksturot ar vārdiem "talantīgs", "neatlaidīgs", "komunikabls", "radošs", "daudzpusīgs", "mērķtiecīgs", "atbildīgs", "ieinteresēts", "aktīvs", "atsaucīgs", bet katram ir savi īpašie panākumi,” tā Kuldīgas novada izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure teica labāko skolēnu pieņemšanā pie domes priekšsēdes Ingas Bērziņas.
Vācu draugiem rāda interešu izglītību

Vācu draugiem rāda interešu izglītību

2018. gada 11. maijā, 02:00
Kuldīgas peldbaseinu, atjaunoto mūzikas skolu, tehniskās jaunrades centru, Ēdoles pili un citas interesantas vietas mūspusē apskatījuši viesi no Bertas fon Zutneres vidusskolas Gēsthahtē (Vācijā).
Izzina pasauli, izkopj talantus

Izzina pasauli, izkopj talantus

2018. gada 7. maijā, 00:00
Ap pusotra simta Kuldīgas novada skolēnu reizi mēnesī apmeklē Jauno talantu skolu, lai dziļāk izprastu dabas zinības, matemātiku, ģeogrāfiju, informātiku un citus priekšmetus, lai pasauli izzinātu pētot un eksperimentējot.
Bērni kā nākotnes auditorija

Bērni kā nākotnes auditorija

2018. gada 7. maijā, 00:00
Latvijas simtgades centrālā projekta "Skolas soma" ideja un mērķis ir ikvienam skolēnam dot iespēju iepazīt kultūras, mākslas, vēstures, zinātnes un dabas vērtības, tādējādi veicinot pilsoniskas, atbildīgas, kultūrizglītotas un kritiski domājošas sabiedrības attīstību. Liela loma šī mērķa sasniegšanā ir kultūras iestādēm un institūcijām, kas piedāvā atbilstošu kvalitatīvu saturu. Cik lielā mērā tās ir ieinteresētas bērnu un jauniešu auditorijā?
Ģimnāzija apgūst citzemju pieredzi

Ģimnāzija apgūst citzemju pieredzi

2018. gada 2. maijā, 04:00
V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā aprīlis bijis notikumiem bagāts, un divi saistīti ar starptautisku sadarbību. Jaunu pieredzi guvuši gan pedagogi, gan skolēni.
Mājmācība – atbilde izglītības sistēmas krīzei

Mājmācība – atbilde izglītības sistēmas krīzei

2018. gada 27. aprīlī, 02:00
„Mājmācība ir ļoti cieši ģimeniska lieta, kurā vecāku attiecības ir galvenās,” tā, stāstot par šādu mācību veidu, seminārā Kuldīgā teica Valmieras privātskolas "Universum" direktors Andis Apsītis.
Jābūt divreiz apņēmīgākiem

Jābūt divreiz apņēmīgākiem

2018. gada 25. aprīlī, 00:00
Kuldīgas 2. vidusskolas 12.n jeb neklātienes klasē mācās jaunieši katrs ar savu pilngadīga cilvēka pieredzi, bet vienotu atziņu, ka izglītība ļoti vajadzīga.
Piedalījušies visur, kur var

Piedalījušies visur, kur var

2018. gada 20. aprīlī, 00:00
„Katrs dalās ar idejām, esam ļoti aktīvi un spējam pēdējā brīdī vienoties, ko darīt pasākumos,” tā sevi raksturo Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas divpadsmitie – pēdējā izlaiduma klase ģimnāzistu statusā. (Rudenī tā jau būs dzejnieka vārdā nosauktā Kuldīgas vidusskola.) Audzēkņi stāsta, kas paliks atmiņā un par ko viņi vēlas kļūt.
Ko asie prāti zina par Latviju

Ko asie prāti zina par Latviju

2018. gada 16. aprīlī, 02:00
„Veicinām jauniešu vēlmi izzināt Latviju, jo šī ir valsts simtgade,” tā par tradicionālo erudītu konkursu "Aso prātu cīņas" saka Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece.