Aizvērt
Vienoties neizdevās, bet bija vērtīgi

Vienoties neizdevās, bet bija vērtīgi1

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētajā piketā Rīgā pie Saeimas no Kuldīgas, Skrundas un Alsungas arodbiedrības piedalījās 36 pedagogi. Cerētais netika iegūts, bet mūsējie uzskata, ka piedalīties bijis vērts.
2019. gada 22. martā, 04:00
Nākamajā numurā trešdien, 27. martā
  • Skrundā piemin politiski represētos.
  • Turlavas lielā problēma: ceļi.
  • Vai Kuldīgā būt biljarda klubam?
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36
Drukātās avīzes e-versija Nr. 36 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Mazā klasē pieeju var atrast katram

Mazā klasē pieeju var atrast katram

2018. gada 16. martā, 00:00
Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 12. klasē palikuši tikai deviņi audzēkņi. Reizēm tas traucējot, tomēr daudziem patīk, ka pedagogi var mācību vielu izskaidrot katram.
Trīs godalgas saksofonistēm

Trīs godalgas saksofonistēm

2018. gada 14. martā, 04:00
Ar 1. vietu no XIII Kurzemes un Žemaitijas mūzikas skolu audzēkņu konkursa Saldū atgriezusies kuldīdzniece, 3. saksofona klases audzēkne Una Lorberga, kuru sagatavojusi skolotāja Daiga Solovjova.
Iegūta profesija un jauni draugi

Iegūta profesija un jauni draugi

2018. gada 12. martā, 04:00
„Prakses laikā sapratu, ka aukles profesijā tiešām gribētu strādāt,” saka Zane Karlshofa, kas nupat kļuvusi par Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma absolventi.
Tie, kuri veidos Latvijas nākotni

Tie, kuri veidos Latvijas nākotni

2018. gada 9. martā, 00:00
„Esam jautri un ļoti vienoti, negribam iet no skolas prom, jo mums tā visa pietrūks,” atzīst Kuldīgas Centra vidusskolas 12.m klases audzēkņi.
Pirmais izlaidums

Pirmais izlaidums

2018. gada 28. februārī, 08:00
„Atceros: bija bažas un neizpratne par turpmākajām studijām. Bet viss beidzies veiksmīgi, nekas cits netika mainīts, tikai augstskolas nosaukums,” saka Latvijas Universitātes (LU) Kuldīgas filiāles pirmā izlaiduma absolvente Zane Kapitanova.
Patiesi laba komanda

Patiesi laba komanda

2018. gada 23. februārī, 00:00
Sirsnīgi, atsaucīgi, gudri, atjautīgi, draudzīgi, izdarīgi, vienoti, radoši – vēl un vēl labus vārdus par saviem divpadsmitajiem saka Skrundas vidusskolas skolotāja Aiva Čehoviča.
Gatavi studēt

Gatavi studēt

2018. gada 21. februārī, 00:00
Interesanti, dažādi, individuāli, mūs vieno kontroldarbi – tā par sevi saka Kuldīgas Centra vidusskolas 12.v klases skolēni.
Modeļus zīmē pirmo reizi

Modeļus zīmē pirmo reizi

2018. gada 16. februārī, 06:00
„Rozentāļos zīmēt modeļus ir ikdiena, bet mums tas bija jaunums – pirmā reize gan tiem, kuri pozē, gan audzēkņiem,” tā par Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma (KTTT) dalību mākslas un dizaina skolu konkursā "Skice. Īstermiņa zīmējums" saka vizuālās mākslas skolotāja Elita Asne.
Jaunieši iegūst profesiju un pieredzi

Jaunieši iegūst profesiju un pieredzi

2018. gada 14. februārī, 02:00
Līdz 23. februārim Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) vēl var pieteikties izglītības programmā "Jauniešu garantija", kurā darba tirgū pieprasītu profesiju gada laikā var apgūt bez maksas. Pieredzē dalās autoelektriķis Ēvalds Voitko no Rendas.
Trīs princeses dzīvei gatavas

Trīs princeses dzīvei gatavas

2018. gada 14. februārī, 00:00
„Tik mazai klasei, kurā esam trijatā, ir savi plusi un mīnusi,” savā žetonvakarā pārdomās dalās Alsungas vidusskolas 12. klases skolnieces. „Katrai vairāk atbildības un uzmanības, bet nav kolektīva izjūtas, jo esam drīzāk draudzenes, nevis klasesbiedrenes.”
Prot un grib rakstīt glīti

Prot un grib rakstīt glīti

2018. gada 9. februārī, 00:00
„Man ir svarīgi rakstīt glīti un darbu izdarīt kārtīgi. Ja tā nedarīšu, paviršs būs viss – ne tikai rokraksts vien,” tā glītrakstīšanas stundā saka Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 4. klases skolniece Estere Brasle.
Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

2018. gada 31. janvārī, 02:00
Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiālē no 1. septembra tiks īstenota tikai pirmsskolas programma un bērnudārznieki tiks pārcelti citur. Tā novada deputāti nolēmuši janvāra sēdē.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Spēļu zāles Kuldīgā
ir pietiekamā daudzumā
vajadzīgas vēl
nodara ļaunumu
ir nekaitīgas
Kurzemnieks Horoskopi