Aizvērt
Kā virtuālās realitātes tehnoloģijas izmantot skolā

Kā virtuālās realitātes tehnoloģijas izmantot skolā

Digitālajā nedēļā no 27. līdz 29. martam Skrundas vidusskolas skolotājām Inesei Pickainei un Unai Ziņģei kopā ar skolotājiem no citām Latvijas skolām bija iespēja piedalīties "eTwinning" skolu savdabības tīkla un "Samsung" organizētās mācībās par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā.
2019. gada 15. aprīlī, 01:00
Nākamajā numurā trešdien, 24. aprīlī
  • Kas satrauc iedzīvotājus Rendā.
  • Snēpeles muižas vilinājums.
  • Saruna ar bijušo šķēpmetēju Ingu Kožarenoku.
  • Kuldīgas Centra vidusskolas 12. klase.
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46
Drukātās avīzes e-versija Nr. 46 Skatīt vairāk
Vecākas ziņas
Trīs princeses dzīvei gatavas

Trīs princeses dzīvei gatavas

2018. gada 14. februārī, 00:00
„Tik mazai klasei, kurā esam trijatā, ir savi plusi un mīnusi,” savā žetonvakarā pārdomās dalās Alsungas vidusskolas 12. klases skolnieces. „Katrai vairāk atbildības un uzmanības, bet nav kolektīva izjūtas, jo esam drīzāk draudzenes, nevis klasesbiedrenes.”
Prot un grib rakstīt glīti

Prot un grib rakstīt glīti

2018. gada 9. februārī, 00:00
„Man ir svarīgi rakstīt glīti un darbu izdarīt kārtīgi. Ja tā nedarīšu, paviršs būs viss – ne tikai rokraksts vien,” tā glītrakstīšanas stundā saka Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas 4. klases skolniece Estere Brasle.
Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

Rendas skolu slēgs, bērnudārzs paliks

2018. gada 31. janvārī, 02:00
Kuldīgas 2. vidusskolas Rendas filiālē no 1. septembra tiks īstenota tikai pirmsskolas programma un bērnudārznieki tiks pārcelti citur. Tā novada deputāti nolēmuši janvāra sēdē.
Iekāpjot pedagoga kurpēs

Iekāpjot pedagoga kurpēs

2018. gada 24. janvārī, 00:00
Jau desmit gadu, kopš Latvijā darbojas "Iespējamā misija" (IM) – organizācija, kas vēlas labu izglītību katram bērnam, darbā skolā ieinteresējot, sagatavojot un atbalstot spējīgus un mērķtiecīgus cilvēkus. Parasti viņi izglītību ieguvuši un darbojušies profesijās, kas nav saistītas ar pedagoģiju. Iesaistoties misijā, uz diviem gadiem viņi iekāpj skolotāja kurpēs un palīdz skolēniem mācīties, vienlaikus mācoties paši.
Burtiņš, vārdiņš, teikumiņš

Burtiņš, vārdiņš, teikumiņš1

2018. gada 15. janvārī, 08:00
Kuldīgas Centra vidusskolā nupat nosvinēti Ābeces svētki, kad pirmklasnieki rāda, ka ir iemācījušies visus burtus.
Ir interesantāk mācīties

Ir interesantāk mācīties

2018. gada 15. janvārī, 02:00
Kuldīgas Centra vidusskolas (KCV) 10.v klase uzskata, ka viedierīču lietošana mācības atvieglo. Bet literatūras skolotāja Ilze Roberta uzsver, ka skolēniem pasliktināsies iemaņas sarunāties aci pret aci.
Rindā pēc izglītības

Rindā pēc izglītības

2018. gada 15. janvārī, 00:00
Stāsts par tēti, kurš nakti pirms bērna reģistrācijas 1. klasē pavadījis savā auto pie Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas (KMHZV), lai rindā būtu pirmais, nav mīts.
Devītklasniekiem, kuriem interesē inženierzinātnes

Devītklasniekiem, kuriem interesē inženierzinātnes

2018. gada 11. janvārī, 11:19
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola aicina 9. klases skolēnus pieteikties 4. atklātajai inženierzinātņu olimpiādei. Godalgoto vietu ieguvēji skolā tiks uzņemti bez iestājpārbaudījuma.
Dāņu garšas Kuldīgā

Dāņu garšas Kuldīgā

2018. gada 8. janvārī, 02:00
Iepazīstot vienam otra tradicionālos ēdienus – tā noritējusi dāņu aroda pedagogu vizīte Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā ar mērķi nākotnē veidot ilgstošu sadarbību.
Jaunieši māca vienaudžiem muzicēt

Jaunieši māca vienaudžiem muzicēt

2018. gada 5. janvārī, 02:00
„Varbūt kāds, kurš šeit būs pamēģinājis spēlēt kādu mūzikas instrumentu, gribēs to iemācīties pamatīgi,” saka kuldīdznieks, Ventspils mūzikas vidusskolas audzēknis Kārlis Upenieks, kurš trešdien Kuldīgas jauniešu mājā darbojās meistarklasē, kas deva īsu ieskatu par dažādiem instrumentiem.
Par vidusskolu likteni lems pašvaldības

Par vidusskolu likteni lems pašvaldības1

2017. gada 13. decembrī, 06:00
Plānojot vidusskolu tīklu, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) uzskata, ka skolu skaitu vajadzētu samazināt, tomēr to, vai kādu likvidēt, izlems pašvaldības.
Zaļā domāšana jau no mazotnes

Zaļā domāšana jau no mazotnes

2017. gada 24. novembrī, 08:00
„Nekas no tā, kas tiek darīts mazotnē, nepazūd. Pamati iesēžas un turpina attīstīties,” tā par paradumu savākt sadzīves lietas, ko nodot pārstrādei, saka Kuldīgas bērnudārza "Ābelīte" vadītājas vietniece Ilze Stieģele.