Aizvērt

Stāstām par kandidātiem no Kuldīgas novada

2022. gada 12. septembrī, 18:13
Raksta autors: Inta Jansone, Daiga Bitiniece
Stāstām par kandidātiem no Kuldīgas novada
Kurzemnieka publikāciju sērijā Izpēti, izgaismo, risini uzmanības fokusā – 14.Saeimas deputātu kandidāti no Kuldīgas novadā.
Kas vēlētājiem būtu jāzina, lai mēs kopīgi uz četriem gadiem ievēlētu iespējami labāko nākamo likumdevēju varu?Grib līdzināties līderiem


Ar pēdējo – 15. numuru – uz 14. Saeimu no jaunveidotās partiju apvienības Apvienotais saraksts Kurzemes vēlēšanu apgabalā startē SIA Ēku uzturēšanas serviss valdes loceklis Krists Bergmanis.

Viņš skaidro, kas ir viņa autoritātes: ‘’Esmu Apvienotajā sarakstā, jo tiešām gribētu līdzināties tā līderim Uldim Pīlēnam. Viņš ir spēcīgs līderis, ar lieliem sasniegumiem uzņēmējdarbībā. Ja būtu jāizvēlas cilvēks, kurš varētu izvest valsti no krīzes, tad es tieši viņam gribētu dot šo iespēju. Taču pats galvenais cilvēks, kuram gribu līdzināties, ir mans tēvs. Man patīk viņa īpašības un veids, kā strādā.”


Lasiet rītdienas, 13.septembra, numurā! 


_______________________________________

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai esat izlēmuši, par ko balsosiet 14. Saeimas vēlēšanās?
Jā, zinu
Vēl ir laiks vētīt iesniegtos partiju sarakstus
Balsot nedošos, neredzu tam jēgu
Nevaru izlemt, kam atdot savu balsi
Svārstos starp divām partijām
Man nav tiesību piedalīties vēlēšanās